Prijava

DIJOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Која поклон квота на французе.

Al je usralo Francuze ovu četvrtinu aooo hahahaha

samo se trpajte braco treba mi vise od 147.5 lolo

Јаки, бре, ови из Уједињених француских колонија.

Eto, a da je Kole tražio tajm na kraju prve četvrtine, ne bi imao ovaj... Šarenac i razlike između iskusnih trenera i onih koji tek čekaju titulu...

e da svrsim sa temom
sto se tice finala navijao sam za francuze i dobro je.
za 3. mesto sam zadovoljan posto ustase nisu osvojile.
a za nas drago mi je da smo obezbedili plasman na sp i mislim da cemo donro proci na sp ali otom potom.
sto se tice samog prvenstva mnogo losa kosarka skoro svaki mec bez neizvesnosti bas kao i vecerasnje finale .
cao temo

hahahahahaha izjebali džankija za dva poena lolololo

Onu trojku Rej Alena u šestoj tekmi finala NBA Toni Parker je naplatio sa ovim osvojenim prvenstvom. Ako je bilo koji igrač zaslužio da osvoji ovo prvenstvo onda je to on, jedan od najboljih igrača Evrope svih vremena

On nije jedan od najboljih igrača Evrope nego Afrike.

Кад је могао Египат да буде шампион Европе у кошарци пре неких 40-50 година, што не би могао Тони? :)

Nisam rekao da ne može da bude evropski šampion, očigledno jeste, ali nije jedan od najboljih evropskih igrača ikada.

Sub Focus
hahahahahaha izjebali džankija za dva poena lolololo

Govnari, nece da igraju zadnji napad 20 sekundi...jebem im mater govnjivu...promasili 20 polaganja u 4/4, treba im dati invalidska kolica...klosari

picka li im materina!

Dobar je toni, nzm samo sto je plako na kraju....a dobra mu i ona picka....

Ne bi ja imao problem sa tim što je 12 crnaca uzelo prvenstvo Evrope, da je to Američki drim tim recimo.

Ali, alo, jeste vi svesni da je prvenstvo evrope uzeo Parker i 11 prosečnih nigera? Želabal igrao u Cedeviti pre godinu dana. Pa ovo je kataklizma evropske košarke, da nije Španaca mogla bi da se ugasi.

kurac... de colo, diao, parker u san antoniu....diao je prva petorka....batum u portlandu igra isto prvu petorku i iznad je proseka...gelabal je igrao u minesoti dobar deo sezone, petro i ajinca nisu toliko imali zapazanih rola al su i oni igrali....JEBE NAS KALINA I ANDJUS....jbg da su igrali noa, seraphim, mahimi, popusili bi spanci kurac i da im je gasol stariji igrao...

De kolo igra dva minuta godišnje u San Antoniju, Diao nije prva petorka ne lupetaj, Batum igra prvu petorku u Portlandu zato što su prošle sezone imali 5 igrača bukvalno i prosek je, Noa je dobar od tih igrača koje si još naveo ali ništa spektakularno, serafin mahinmi neću ni da komentarišem.

Španci su ubedljivo najjača ekipa u Evropi u ovom trenutku, zapravo jedini ozbiljan tim osim Amerike na svetu. Ali kapiram da kad te neko razmontira 30 razlike a mogao je 50 navijaš i za crne cigane iz Senegala protiv njega.

Asu ih otresli lagano. Ja navijao za Francuze uz naše od početka šampionata, zbog Žofrija i Parkera. Parker zaslužio ovo. Litvanci šabani da su dobili bilo koga a ne kroasane u polufinalu ne bi nikad prošli, previše ih je kenjalo Italijani, pa onda kroasani pa ne može doveka da vas sere. A Šarenac je smorio više da su nas Francuzi pustili, toliko je glup da je to nerealno. Jeste Francuzi su moroni da između Slovenije i Italije odaberu duplo jače i još domaćine Slovence a Španci su isto tako retardirani pa bi u slučaju da moraju da igraju sa Francuzima ili bilo kim drugim iz naše grupe odabrali da igraju sa Francuskom i izgubili bi namerno od Italije ponovo.