Prijava

Гојко Стојчевић, познатији као Његова светост партијарх српски господин Павле, ужива код великог дела српског народа велико поштовање. Ипак, постоји један мали део људи који га оптужују за саучесништво у ратнохушачким деловању током деведесетих и подржавање режима Слободана Милошевића.

Какво је ваше виђење лика и дела једног од битнијих људи новије српске историје?

http://www.youtube.com/watch?v=3I6s3kRtO3Y

http://www.youtube.com/watch?v=F6mowQeVyE4
Можемо почети са коментарисњем ова два клипа.

svaki gojko mora biti sisa

a za paju ne znam,boli me kurac,uglavnom gojko je ime za sisu

Flame war in 3...2...1...

dal ste vi normalni pa covek je bio uzor kako se treba odnositi prema drugima

Ne, Paja je rekao da je Milošević sekta. I rekao je da budemo ljudi iako smo Srbi. To je sve tačno rekao.

pa nisu ga izviždali jer se ne slažu sa njim ili ga nepoštuju, nego zato što sporo priča, nikako da završi rečenicu

Čanak objasnio...

sretsam

Čanak objasnio...

+1

Ја све време очекујем нешто типа:

Позивам вас да ууууу, уђемо тамо и јебемо им мајку мајчину

А он позива на мир. У суштини, добар је био Паја. Кул чова. И деловао је као просветитељ. И није пљувао невернике на постерима. Све у свему, Чанак је говно.

чим је неког студентска гамад извиждала тај тешко да може бити негативна личност

иначе ово силно упињање да се покојни гојко провоза по говнима ми је крајње симпатично. капирам га као класично тинејџерско "види ја сам паметан па не верујем у брадатог човека на небу и не пратим организоване религије, а ви сте глупи и заостали" издркавање, само што за разлику од остале брадате дружине којој се може наћи милион и једна мана, покојном гојкари се, који је за остатак те изопачене гомиле био јебени светац, тражи и најмања несавршеност или неодмерена реченица како би се поливао говнима. јер нема мерцедеса, јебања деце и наплаћивања свећења водице 200 марака.

мени лично је он једини симпатичан лик од свих виђенијих попова, за длаку испред лакија арчера.

Čanak je vreća sala i mržnje. Kako može on nešto da objasni. Ćorav na jedno i po oko. Nešto kao debeli Šešelj koji ne maše pištoljem.

haha kolko je falilo da napišem isto ovo što i dvajt u prvoj rečenici...
kontam da 95% tih što su zviždali nisu uzeli puške u ruke...jebiga bio ispitni rok baš tada pa zato..

Čanak objasnio...

Aj objasnite zasto. Moze bit da sam u to vreme bio mladjan momak ja, pa ne kapiram.

Čanak je govno.

+1
A vala ga je i Pavle oteg'o nikad prokinuti. Treb'o bi ti život viška da s njim popiješ kafu.

Znam da je trol tema, ali zabole me iskreno. Za ovako nešto bih banovao.
I da, studenti su pičke. Pičke koje je lako navući na sve. Eto, koji kurac su postigli tada? Lepo im čovek rekao.

pa u suštini, vidi se da ga iz nekog razloga ne ceni ili šta već, a pošto nije imao šta konkretno loše da kaže o njemu onda je kao pokušao da bude mističan, kao ''ko razume šta sam rekao shvatiće''...da je imao šta loše da iznese o njemu rekao bi on to