Prijava

Ljudi opametite se bre više. Sve religije sveta su obična izmišljotina za masovnu kontrolu ljudi. Nema tu nikakvog bunta ni pomodarstva, to je samo zdravo i zrelo razmišljanje..

sretsame a sekte, valja li to?

Čanak je lepo rekao...

Nisam sektaš ne brini.I njih prezirem..

Ljudi opametite se bre više. Sve religije sveta su obična izmišljotina za masovnu kontrolu ljudi

http://clippyco.com/_images/50799ef1e5007317de7f96dba4b50e89/184%20-%20atheism%20cringe%20fedora.jpg

Objasni mi ti Rahmetile babo atife tvoje viđenje religije.. predpostavljam da se raduješ kad dobiješ paketić za božić.

IN GOD WE TRUST $ △

Jes' ti kršten? ko dobija poklone za Božić?

Baš su pederi ovi studenti. Mator čovek, a oni mu zvižde. Kako smeju?

da li je gojko brijo sise?

јер нема мерцедеса, јебања деце и наплаћивања свећења водице 200 марака.

Зар смо дотле дошли да треба да га безпоговорно хвалимо зато што нема тога (што си набројао)?

Нисам имао неко мишљење о патријарху Павлу (у ствари, мислио сам да га већина људи који га сматрају свецем не зна ништа о њему, већ само потврдно клима главом (као што и сад мислим)) све док нисам прочитао његов став о родитељима који су изгубили децу у рату. Парафразирам. Ви што кукате да сте изгубили синове у рату и кривите оне што су рат започели, сад бисте имали утеху да сте изродили више деце. Најискреније сам изневеровао на ово, тешко ми је да прихватим да су ово речи једног духовника.

Иначе, баш кад сам расправљао о овој реченици с једним човеком, јако сам га узнемирио тиме што сам патријарха назвао Паја. Припазите на то кад будете у рил лајфу, може свашта да се деси.

INTELEKTUALNO SAM SUPERIORAN,UCINIM SVAKI ENTERIJER INFERIORNIM

Rahmetli babo Atif

Znam da je trol tema, ali zabole me iskreno. Za ovako nešto bih banovao.

Нисам знао и да су муслимани волели Павла. Занимљиво.

Pičke studentske, mrsko im platit markicu za prevoz, zauzimaju mesto za invalide predviđeno za pajčila pa mora čojik audijem ić pa govore da nije skroman. i đokara sa jahte poručuje da treba bit skroman i ne plaćat bus plusa!

Vodio sam par rasprava na ovu temu i niko nije uspeo da me ubedi da verujem, jer jednostavno nisu imali ni jedan argument na svojoj strani..

zakleo se bumbar u cvet i u med

Sretsam pa jes' čit'o Bibliju? Puna knjiga argmenata. Mislim da tebe jebe tvoje nepoimanje koncepta vjere.

Ви што кукате да сте изгубили синове у рату и кривите оне што су рат започели, сад бисте имали утеху да сте изродили више деце.

A rekao je ovo:

Mnoge majke, koje nisu želele da imaju više od jednog deteta, danas čupaju kose i gorko ridaju nad izgubljenim sinovima, u ovim ratnim sukobima, proklinjući često Boga i ljude, ali pri tom zaboravljajući da optuže sebe što nisu rodile još dece da im ostanu kao uteha

Meni je to klasična priča o podizanju nataliteta. Kapitalisti bi podizali natalitet da bi imali više radne snage, koja bi time bila jeftinija, nacionalisti da bi imao ko da im gine u ratovima, crkva već zbog svojih razloga. Kad pogledaš, svi su govnari. Ajde reci za jednog da nije govnar, u četiri rečenice ću ti reći zašto jeste.

Па ето, треба да будеш поносан, ти си победио.