Prijava

i da, imao sam nalog prije nego si se ti registrovao al' više nemam pojma ni nadimak ni šifru. Valjda su raniji nalozi neđe brisali jer ne mogu da izvalim koji je moj a imao je nadimak koji sigurno počinje sa "pajser." To je bilo ima i 4-5 godina minimum.

јесте матори, вероватно си ко и сви ми годинама посматрао, читао, фазон, почео 2004е, 2005е, али ниси никад смого храбрости да се региструјеш, јел да?

јесте матори, вероватно си ко и сви ми годинама посматрао, читао, фазон, почео 2004е, 2005е, али ниси никад смого храбрости да се региструјеш, јел да?

Jok, baš imao nalog. Tad još nijesam imao pojma da pišem, nego mlatio nešto sa jednim drugom. Mada šta meni treba da se pravdam jednom običnom leprikonu i magotu? Ja koji sam uvek žene najbolje kad god sam hteo imaoooooo.

то лепи, тај рад! ти си трол ипак, ти тролујеш и кул си, дођеш овде, спрдаш људе, одеш задовољан јер ти ипак тролујеш, нико не зна да тролује ко пазл

Bio si mi zanimljiv 5 minuta. Opet si dosadan... i bijedan si. Hahaha, jesi čuo? Bijedan si!

Predlažem da se ukine čet.

Predlažem da se ukine čet.

Тако је бре, сви на читање дефки. Какав је то начин? У чекаоницу се иде кад се преда здравствена књижица, у кафану зна се када, а на балкон се исто зна када.

za, predlozih i ranije kaizenu da digne na 300+, nije jos nista odgovorijo

Tako je 300 je dovoljno!

Није, Жајк има преко 300.

vrijeme je da pocnemo da citamo zhajka kekekeke

KAIZENE OGLASI SE, BILO BI FINO DA CUJEMO TVOJE MISLJENJE, MISLIM DA SMO TOLIKO ZASLUZILI.

јебем им све да им јебем

ПРЕДЛОГ СЕ НЕ УСВАЈА
МОЖЕ ЛОК

Jebe nam se za kafanu.

banirati one lozane iz cekaonice sto tripuju kao neki rat
barem da su zanimljivi u tome

Ne tripuje niko nikakav rat, nego smo se mi našalili, a vi ste to razumjeli onako kako samo vi znate, neka vi je prosto.

Šta ti znaš, ti si Mica Podgorica ahahaha

odbanirajte leprikon

Šta ti znaš, ti si Mica Podgorica ahahaha

Hahahahahhahaha vrh!!