Prijava

Ja ne idem tamo jer kontam da bi me istrolovali najstrašnije kad bih promolio njušku

da bi me istrolovali najstrašnije

istrolovali

http://clipartist.info/Art/April/facepalm_facepalm-999px.png

Треба Каизед дузме да направи могућност да сами правите собе, убаците шифру и блејите унутра уз неку порњаву ил тако нешто! Или да можете да причате, јебеш ово куцкање смара!
Јебем ти задњи пост да ти јебем!

1000 поена ограничење и то је то

jebem ti sajt kad mi neki megot kenja o tome ko je do jaja a ko ne...sve u kurac kad je dotle spalo...

Treba li ti maramica?

A zašto ne uvedemo da se mora poslati neki zahtjev za čet?
Ono tipa otvori se neka posebna soba koju bi zvali "gestapo" i tamo onaj ko 'oće da dobije propusnicu za kafanu dođe pred komisiju u sastavu par nas glavnih četera (koja može da radi u tri smjene) i da provjerimo kakav je lik.

ko 'oće da dobije propusnicu za kafanu dođe pred komisiju u sastavu par nas glavnih četera

par nas glavnih četera

nas glavnih četera

nas

jebote pazl za pet dana 1000 poena skupio haha

preko 3000 za mjesec dana ;) I to dok su trajala 4 takmičenja. Baš sam faca.

Maggote, mislim da imam veću minutažu kafani od tebe tako da...

EDIT: A uostalom treba jedan stručnjak za smorove. Sličan sličnog prepoznaje, jelte.

U pravu si ako izuzmemo cinjenicu da sam ja na sajtu vec tri godine a ti jednu i da si ti pola te godine bio pod trajnim. Osim toga sve fer sporcki i korektno.

STAVITI OGRANIČENJE OD 1000 POENA ZA PISANJE DEFINICIJA

preko 3000 za mjesec dana ;)

ja ovde dve godine skoro i ne mogu 5 hiljada da predjem..

AJ 5000 POJENA ZA KAFANU

Godinu i po Maggote...
i da, imao sam nalog prije nego si se ti registrovao al' više nemam pojma ni nadimak ni šifru. Valjda su raniji nalozi neđe brisali jer ne mogu da izvalim koji je moj a imao je nadimak koji sigurno počinje sa "pajser." To je bilo ima i 4-5 godina minimum.

I da pogledaj svoj bijedni plasman na rang listi a onda ovaj moj koji je postignut u vrijeme kada se smatraš magom pisanja ako prebačiš 20 poena na defkama. He... He... He...

Dobro, da se ne sprdam više. Ovo je bilo ključno:

treba jedan stručnjak za smorove. Sličan sličnog prepoznaje

i da, imao sam nalog prije nego si se ti registrovao al' više nemam pojma ni nadimak ni šifru.

lol koliko jadno, e.

I da pogledaj svoj bijedni plasman na rang listi a onda ovaj moj koji je postignut u vrijeme kada se smatraš magom pisanja ako prebačiš 20 poena na defkama.

Zajeban si pravo. Jel vjezbas ili si prirodno takav?

lol koliko jadno, e.

Ne, ozbiljno. Mada nemam pojma stvarno. A uostalom ovaj nalog mi ni nije original. Imam ih par koji su godinu i više dana stariji od njega.

Zajeban si pravo. Jel vjezbas ili si prirodno takav?

Malo trčim na trim stazi kad imam vremena. Cijepam drva za zimu i jedem piletinu. Ču'š mene jedem.

Treba li ti maramica?

treba mi toaletni papir koliko mi se kenja od te cinjenice

Ovde neki utripovali da im je Vukajlija ćaćevina..

Koi ste Prvoborci' 41 jebote

Samo isprozivaj govna ako te nerviraju i ćeraj dalje