Prijava

ili samo OOOPPPPPPP (ovo sa Opppp je možda i smešnije malo

Op koristiti samo kad komšija curika traktor sa punom prikolicom kuruza.

Ne znam da li vam se dešavalo ovo: Još jači mi bude insepšn kad mi neko pokazuje lejm postere sa Vukajlije, i onako sa iskrenim okicama punim oduševljenjem i osmehom čitatelja Skandi humora

Moj bivši cimer tako radio. Krene da rola najnovije postere, aj' da bar gleda odabrane, mada i to go kurac. I lista lik i smeje se svakoj fori, ja šta ću, smejem se i ja da ne bude soušali okvrd. I jer mu dugujem pare.

Hahahahaha e otom pričam.

A tek likovi poput rasnog koji se pale na kuplung, pa tek sad kreću da citiraju pantelu, to mi tek ide na žučni živac

Nekuveče u kafani, ovaj jedan zemara šukno jednom liku, ja i buri samo tiho rekli opa, inače sa burijem nekad nešto kažem, ovo pišanje po sirotinji koristim ali nema veze sa Vukajlijom. A desi mi se nekad da me nagovaraju da napišem neku defku, i kao daju mi prijedlog, pa im onda objasnim, da nije to to i da defka ne bi imala 3 plusa.

Rijetko mi se dešavaju takve stvari, a kad se dese, koja provala bude, samo kad se sjetim zadnje...

Da. Npr, kežual spika sa ortacima, od jednog su u grad došle nerođene sestre (bliznakinje). I ja opalim defku od glavnog, "guma razdvoji struju a da neće familiju", inače moja omiljena defka (među tri najbolje po meni), i valjanje 15 minuta bilo.
Ali da ja bombardujem nevezano sa temom, nikad, jednostavno nije umesno. I tu defku sam pročitao pre i ha haj, ali sam sad rekao, jer je bila vezano za situejšn, inače ne bih ni rekao verovatno.

Ja jednom rekoh transfer blama. Ljudi bili u fazonu ''slušaj ovog kretena''.

Ja nonstop koristim transfer kao izraz. Kad pitaju šta transfer, objasnim. Skapiraju, pa krenu i oni. Ne znam, ja nekako imam tu moć da implementujem te izraze u ljude

hahha meni ortak jednom objasnjavao sta znaci ,,transfer blama,,a ja ga gledam u fazonu ,,eh,djecace,,

Ja jednom rekao "ja jesam" neka ortakova riba otišla posle 5 minuta

Ja nonstop koristim transfer kao izraz.

+1

А јбг ко нам крив што смо магови хумора.

То је као оно кад ти ниједна фора није смешна јер си је већ видео на вукајлији или на нету уопште па ти праг форе која те насмеје полако расте.

То је као оно кад ти ниједна фора није смешна јер си је већ видео на вукајлији или на нету уопште па ти праг форе која те насмеје полако расте.

+13546825168
Ili kad mi brat pokazuje reakciju sa Vukajlije. I ja mu kažem, znam video sam tad i tad. A on skoči: ŠTA SEREŠ, KURAC SI TI MOJ VIDEO SVAKU REAKCIJU! A ne lažem ga, kad sam stvarno video to već.

da,jbt,ali stvarno ljudima mnogim je vrhunac humora ,,srbija nikad necu uci u evropsku uniju,,
meni je drago sto sam uvek bio u ekipi gde je humor dojajan,ne ljutite se,ali NISTA me ne moze zasmejati vise nego fore iz kraja mog i nista mi nije toliko do jaja,samo steta sto mi se ekipa raspala,pa i nema vise tih bleji

То је као оно кад ти ниједна фора није смешна јер си је већ видео на вукајлији или на нету уопште па ти праг форе која те насмеје полако расте.

E, to je to. Jebemtisve, moje društvo se cereka za nege kluposti, ono likovi se kidaju jebote...im like "Grohotom se smejem"...i zato mi s vremena na vreme kažu da sam mrgud i osoba bez smisla za humor.

ја причам са ортацима и поменем рч. један од ликова се пресавио колико се смејао и све виче: АЛИ РЧ ХАХААХХАХА, РЧ ЈЕБОТЕ ХАХАХАХ ЧМАР АХАХАХАХ КРАЉИНО ГДЕ ТИ ПАДЕ НА ПАМЕТ ХАХАХАХ.
ја глеам и не верујем..

pa RČ nije fora sa vukajlije...rč se koristio u mom kraju još dok sam ja bio osnovna

Мене је срамота да уживо причам о сајту само тако. Једном сам ишо са ликом на баскет који је извалио да сам овде па ме смарао пола сата да му причам шта сам све овде писо. Или кад ме стартује неко кога познајем због смрдљивог Пуја Шотке.
Осећам се ко најгори слепац у таквим ситуацијама, искрено.