Prijava

исти курац.. свеједно опет је није чуо до сад..

Lol, Bače mene smarali neki likovi da im pričam o tebi kad sam im rekao da znam ko je jedan od Puja :D Ali oni te idealizuju, idolizuju, smatraju božanstvom i zvezdom vodiljom.

takodje,yb...i mene je blam da kazem da ima profile i blejim ovde lolo...ne znam zasto,ali jeste

u tom nekom mom društvu važi da je vukajlija (a i tarzanija) uglavnom leglo šelo humora, a i slažem se s tim u velikoj meri, tako da ni ne spominjem da sam pisao ovde lolo

Ali oni te idealizuju, idolizuju, smatraju božanstvom i zvezdom vodiljom.

Због тога ме је највише блам.

А има ли нека пичка да ме сматра божанством?

Nema, uglavnom ne znaju za tebe, ili im je to štreberska vrsta humora. Ali ne brini, verovatno je da neko od ovih muških svršava na tebe, tako da ono...

meni je drago sto sam uvek bio u ekipi gde je humor dojajan,ne ljutite se,ali NISTA me ne moze zasmejati vise nego fore iz kraja mog i nista mi nije toliko do jaja

izdo si čet brateej

Ал пишу нам на Пују добре пичокаре, не мош рећи...

nije to humor,tenore,nego ja koji sam se izbagovao

izdo si čet brateej

izdao sam kraj zbog chata

haha, sjebao sam malo stvar, kontao sam linkovati ovaj moj post što bleji ispod tvog. posta. he he he.

користим тај рад и често цитирам форице. нарочито ону луксову за крајишника и метар букве.

користим тај рад

ovo koristim pre nego sto je vukajlija postojala
pre nego sto si ti postojala lolo

ovo koristim pre nego sto je vukajlija postojala

Koristim onu prekaljenu kad neko kaže broj 8.
Toe neko sa Vuke smislio. Mislim, mora da jest. Svaka mu čast.
- Štae, šta zineš ko ker na kuju kad hoće da je kresne u 8 sati po našem vremenu hehehe!?
- Na kurcu te nosam.

al,dobro,npr OPAAA je koristio moj cukundeda fazon...

Или кад ме стартује неко кога познајем због смрдљивог Пуја Шотке.
Осећам се ко најгори слепац у таквим ситуацијама, искрено.

Brate... Reklamirao si se nekoliko puta na puji.

postoji svijet van vukajlije?