Prijava

Eeeee, Pazle, sad ti više nikad ništa neću pročitati... Do oktobra kad se vraćam na sajt.

zakljucak je:Jer ako ovde imas mnogo pluseva,bice ti super u zivotu,bices kul!

Pazl, što se tiče "oghma infinium", neću da komentarišem, zdravorazumski prosudi je li to ok. Ali sećam se, jednom, neko napiše defku, i onda se neki pametnjaković uloguje i sa originala i sa duplog, da dva minusa, i bude toliko glup da napiše komentar "ulogovao sam se i sa drugog naloga da dam minus, jako jako loše" na šta mu Brus odgovori "hoćeš ban na oba, da duplo odmoriš?". E sad, vidiš, i to se traži ovde. A to si lepo nazvao, taj KL sekta, e to treba zabraniti.

upravo. nivo kuloće u RL ti se proporcionalno povećava sa rangom ovdi

Ljudi jeste vi svesni da čak i ako se ovo uvede i ukine pratnja uvek će moći da se uđe u nečiji profil i uvlači ne budite smešni

To, Sanitarni. Meni plus vama leba... Ili je obrnuto? Meni leb, vama plus. Ne, meni plus i meni leba od žitarica sa celim zrnom.

Jeste vi svjesni da je ovo dupli?

Eeeee, Pazle, sad ti više nikad ništa neću pročitati... Do oktobra kad se vraćam na sajt.

STANI! STANI!
Trebaće mi noćas plus za popularne možda a onda putuj igumane!

upravo. nivo kuloće u RL ti se proporcionalno povećava sa rangom ovdi

zato je meni slaba cirkulacija

KAIZEN DAJE KORU LEBA AFRIKANCIMA ZA SVAKI PLUS KOJI DATE

Malo kuliram, vratiću se čitanju sadržaja od oktobra. Do tada ČITAJTE DEFINICIJE!

Opis profila autorke oghma infundibulum.
Pogledajte samo to licemjerje, ona želi da neko drugi preuzme kormilo komentatorsko-lajkerske sekte dok ona ladi muda (metaforički rečeno) i vrati joj kad joj se digne kurac (metaforički rečeno) da opet upravlja njome.
Kako je samo nije sramota. Ja ću sad da joj dam 5 minusa jer je nečo'ek.

Dusane, nek' idu onda od autora do autora, i nek' lupaju pluseve, pa da vidim ko će ići na 60ak prifila i lupati pluseve. A i ako lupi 10 i više za redom, moralna je obaveza isplusiranog da prijavi lajk... Hoćemo anarhiju ili utopiju ovde? A to što se tiče kuloće i toga, to ne važi u mom slučaju. Jer, u stvarnosti sam aktivniji nego po fejsovima, tviterima, i ostalin net sranjima, i kuloća mi ne zavisi od ovoga. I ne kontam još ni kako se komp u potpunosti koristi, kad sam prijavljivao hejt/lajk, do skoro sam smarao SMarka jer nisam znao kako forum funkcioniše, itd...

STANI! STANI!
Trebaće mi noćas plus za popularne možda a onda putuj igumane!

Eeeee, jebiga, nema sad, bez a la Grima pohvalnog govora ništa. To će te naučiti da ne valja govoriti istinu. Svako dobro.

Opis profila autorke oghma infundibulum.
Pogledajte samo to licemjerje, ona želi da neko drugi preuzme kormilo komentatorsko-lajkerske sekte dok ona ladi muda (metaforički rečeno) i vrati joj kad joj se digne kurac (metaforički rečeno) da opet upravlja njome.

Mora se nastaviti sa kultom inače će nešto strašno da se desi. Veruj mi, ne želiš da znaš kakve su mračne sile u pitanju. Možda i želiš.

Kizo, budući da sam već rekao da nisam ničiji dupli, i vidim nije ti jasno, a meni net i kompovi nisu jača strana, prozvaću te pred svima: dobićeš moj broj u inboksu, pa se lepo nađemo da ti potvrdim svoj identitet i unikatnost, ok?

napuni ga noga, Kizo

Zalijepi Kizu šamarčinu od mene i pitaj ga "Koji grašak? A? Koji grašak bre?!"
Znaće on na šta misliš.

da bre novizze,zato i ne otvaras teme ovde da kukas.zato sto si kul i zabole te kurac...

Ne smijem, jbg.
Ne znam čiji si dupli, mogu povrijediti nekog ko je zapravo kul lik.

Bar nisam toliki debil da se nazovem Sanitarni čvor. Mora da po tebi svi seru...