Prijava

radi taj dupelizački lobi strašno.

Osjećam se pomalo uvrijeđeno obzirom da sam #375 na listi.
Nego, ima tih koji se ližu, to je istina ali ti ljudi to rade na fejzbuku ili privatnim porukama gdje šalju linkove jedni drugima da daju plus (iskreno i ja to ponekad uradim preko PVT-a) ili još lakše, uprate jedni druge i uživaju (a takvih ima i na hiljadu i nekom mjestu ;))

I ova Vidra... Prpa, hm? I dešavalo se, ali ne meni, da ljudi naprave rekciju, pa im bude izminusirana, a onda neko od "trofejaša" uradi isto (isti gif i identičan komentar) i skor mu bude podebeo, ponekad završi i u odabranim.

novajlije koji čitaju oflajn ne bi mogli da pročitaju ostale definicije autora ako im se neka definicija dopadne

A koga boli kurac za novajlije koji čitaju oflajn.

stavi da si žensko, i kad napišeš nešto, samo baciš par pvt-ova, u popularnim je za tili čas

Kad nisi ulogovan, piše i skor koji ima definicija i ko je autor.

Što volim ove genijalce koji su na sajtu malo više od pola godine i već su popili svu mudrost sveta. Pa ko normalan bi listao prvo sve da vidi da l' da da plus ili ne, ajde molim te. A ako ima taki'h, neka se zajebavaju za kompom dok se budu maltretirali kako koga da ocene na osnovu toga ko je, a ne kako piše. Još će im malo dupe porasti, a možda i ego. Biće prijatniji u Maksiju, ako ništa drugo.

dešavalo se, ali ne meni, da ljudi naprave rekciju, pa im bude izminusirana, a onda neko od "trofejaša" uradi isto (isti gif i identičan komentar) i skor mu bude podebeo, ponekad završi i u odabranim.

Jer su dugo na sajtu i imaju mnogo pratilaca. Pratioci se zarade kvalitetom, ne lizanjem. Vjeruj mi da je tako.
Nepotrebno je da te neko napada ali viđećeš i sam ako budeš pisao, vremenom će ti sadržaj postati bolje ocijenjen i to znatno bolje.

I dešavalo se, ali ne meni, da ljudi naprave rekciju, pa im bude izminusirana, a onda neko od "trofejaša" uradi isto (isti gif i identičan komentar) i skor mu bude podebeo, ponekad završi i u odabranim.

Čisto sumnjam da se to nekada desilo, ako jeste daj neki primer. Nikad se nije identičan naslov kopirao, i da jeste obrisan je ubrzo, bez obzira koji autor je u pitanju.

Praćenje je u redu, znači to je grupa autora za koje provereno tvrdiš da su super, i to je ok. I kad mu izađe neka defka, ti je pročitaš, i onda, u skladu sa tim da li ti se sviđa ili ne, oceniš je. Mislim da je funkcijapraćenja tu da sadržaj autora koje pratiš bude nužno ispred sadržaja ostalih autora, ali ne da nužno daš plus.
A što se tiče Boxer-a. e to sa pvt kad lobiraš to je ok, jednostavno, nazvao bih to legalnim lobijem. Ali to licemerje sa tim uvlakačkim komentarima stvarno treba saseći.

Inače, oghma infinium a.k.a. Smorka Megatronka ili kraće samo Smorka, je jedan od tih okorjelih lizača kako ih ti nazivaš. Mi ih zovemo komentatorsko lajkerskom sektom, čiji stub predstavljaju ona i još par autora.
Međutim čita dosta i moje definicije, kao i ostatak te ekipe tako da je neću napadati, nego ću je štaviše pohvaliti za doprinos sajtu lololo

A i to nije u redu, da neko ide u odabrane jer je žensko. Puno truleži ima ovde...

Novice jes ti Vejvrajderov dupli?

Ali to licemerje sa tim uvlakačkim komentarima stvarno treba saseći.

Eh, kad bi se završilo na komentarima i uvlačenju autorima. Tiskaju se oni i na druge načine za druge stvari (doduše to je neka druga ekipa)

Da obrazlozim, ja mislim da ovo itekako ima smisla. Znad da se ranije, dok se pristupalo samo jednom serveru, logovalo na jednom, a sa onog drugog gledalo ko je autor. Isti zonfic je vazio i za m.vukajlija.com ili kako vec. Uglavnom, ne jejte govna, ovo da se izmeni nije nikakva steta. Ako je zaista za poene potrebno samo kvalitetno pisati - AJ DONT SI A FAKIN PROBLEM

Nisam ničiji dupli nalog, jedan i jedini. Msm vidite to sa moderatorima, potvrdiće vam i oni.

Pa ako je neko dupelizač lizaće se na pratilaćkim definicijama štakojikurac

Tako je Novice. Sistem mi je to dozvolio i šta me se smatra. Svako dobro tebi i tvojima od Boxera sfamilijom.

može li neki mod da odbanije dilana, zaigralo se dijete na četu?

Da obrazlozim, ja mislim da ovo itekako ima smisla. Znad da se ranije, dok se pristupalo samo jednom serveru, logovalo na jednom, a sa onog drugog gledalo ko je autor. Isti zonfic je vazio i za m.vukajlija.com ili kako vec. Uglavnom, ne jejte govna, ovo da se izmeni nije nikakva steta. Ako je zaista za poene potrebno samo kvalitetno pisati - AJ DONT SI A FAKIN PROBLEM

+1

Kao što rekoh, prijedlog nije loš, ali nije prijeko potreban.
Ako nije teško to izvesti, zašto da ne.