Prijava

Vidim, slušam ih svaki dan. Ubaci frazu "formalno pravno", to moj direktor obožava, a vidim da svi trepću kao svrake kada govori...

nije zgoreg i ponekad napraviti paralelu između de facto i de jure, tu se obično svi zamisle oko cene graška na pijaci...

Konji koji jure... De jure?

jure kod Milana Konjovića...

Ovo pod hitno da Kaizen uvede, jer je tako nešto nemoguće uraditi u Vordu i Libreofisu i sačuvati na disku, il' nedobog u Gugl Doksu. Opstanak sajta je u pitanju.

Hmmmm, ja kad hoću da pogledam kako bi mi izgledala defka samo uđem na "izmjeni" neke prethodne, otkucam tu, sačuvam verziju u kojoj mi odgovara vizuelno u notepad i objavim.

Mislim prijedlog nije loš al' ajde se vi pozabavite prvo sa problemom da popularni krateži imaju više glasova od većine odabranih defki. Nije da se žalim jer sam i ja imao takvih krateža ali cijenim da velikom broju ljudi to smeta. Uostalom, šta je problem zamijeniti da odabrane stoje ispred popularnih ili učiniti da su bar podjednako uočljive na neki način (umjesto najnvoijih u onoj kućici sa strane da stoje odabrane?)

Ono, bez "draft" dugmeta su ljudi preživjeli e'o 5-6 godina, sumnjam da bi nas spasilo. Jes' da obično kucam iz glave al' kad pripremam neku dužu defku sređujem je u wordu ili notepadu i po nekoliko puta i ne mislim da bi mi kvalitet defke bio išta bolji da sam je sređivao ođe na vukajliji (za to služi posljednja provjera pred objavljivanje)

Mislim prijedlog nije loš al' ajde se vi pozabavite prvo sa problemom da popularni krateži imaju više glasova od većine odabranih defki

potpuno se slažem. Ali postoji rešenje, birati po dve istovremeno nekom autoru, na taj način bi obe sakupile kao nekad jedna, tzv. dvojezgarni odabir.

Pazl, ta nedovršena definicija bi ostajala u nekoj ladici na sajtu. sjetio bi je se češće garant, jer ako je ovako negdje na računaru, uđeš u nju rjeđe nego u fliper. ne moraš je odmah objavljivati, može tu biti mjesecima, pa kad ti proradi želja ili inspiracija dođeš, sklepaš i pobijediš.

potpuno se slažem. Ali postoji rešenje, birati po dve istovremeno nekom autoru, na taj način bi obe sakupile kao nekad jedna, tzv. dvojezgarni odabir.

I da se unaprijed napravi lista kad će kome šta biti odabrano, da te ne uvati srčka kad se probudiš. Ipak je to šok lololo

isti kurac hoces sacuvati u wordu pa prekopirati ili ovo sranje.

a da , zaboravio sam da ste svi urbani sa galaksi telefonima.

Razumijem tenore ali ima avetinja ka' ja koje 95% defki pišu iz glave a one koje pripremaju ne pripremaju duže od dan.
Rezultat toga su po 3 objavljene i 4 obrisane defke na dan lololo.

isti kurac hoces sacuvati u wordu pa prekopirati ili ovo sranje.

a zašto, eto, ne bi samo probali, da vidimo kako je?

haha ovako se ribe nagovaraju da daju u goozoo

malopre sam kenjala.

Razumijem tenore ali ima avetinja ka' ja koje 95% defki pišu iz glave a one koje pripremaju ne pripremaju duže od dan.

haha ja ne znam kad sam, kada se sve sabere, potrošio više od pola sata - sat na pisanje definicije, u slučaju da se radi o nečemu dužem.

serem, treba više, ali kakav dan, pa neće biti objavljena iznad vitrine u dnevnoj