Prijava

Poštovane vukajlijašice i vukajlijaši,

danas sam ođe kako bih vam predstavio jedan revolucionaran prijedlog koji može značajno podići ocijenjenost na ovom sajtu.
Naime, poznato je da je balkansko poluostrvo leglo internet vjerskih fanatika a da je ovo sajt koji upravo posjećuje populacija koja obitava na pomenutom prostoru.
Iz tog razloga ja smatram da bi se prilikom registracije svaki korisnik trebao izjasniti o svom vjerskom opredjeljenju i na dane praznika dobijati izvjesne beneficije.

Te beneficije bi mogle biti npr. da se svaki plus kojeg na dan praznika zaradi broji duplo i da se tog dana svi plusevi koji podjeli broje duplo. Ili još bolje, ukoliko je posna slava da se primjenjuje taj sistem a ukoliko je mrsna slava i može da priloži dokaz da je servirao pečenje i domaću rakiju, da dobije neki token koji će poslije koristiti kao zamjenu za odabrani sadržaj.

Uh, da ne dužim. Pripadnici pravoslavne vjeroispovjesti imali bi ove beneficije za vrijeme Božića, Vaskrsa i slave koju izaberu; pripadnici islamske vjeroispovjesti bi dobijali ove beneficije za vrijeme svojih praznika kakav je npr. Bajram; pripadnici katoličke vjeroispovjesti bi imali iste beneficije kao i pripadnici pravoslavne (ja iskreno nemam pojma je l' oni slave slave), jevreja ne znam imamo li al' ako ima, raspitaćemo se i za te praznike, nije problem.

Ujedno bi smanjili i broj ateista na sajtu a opšte je poznato da su oni nikakvi ratnici i sjutra kad pukne puška i kad udare Njemci, prije će stati uz njih nego uz napaćeni slovenski narod.

Šta mislite?

moje skromno misljenje

TI SI LUD, ŠEJTAN JE U TEBE UŠAOI DRČAČE

moje skromno misljenje

Ne razumijem, ništa nijesi napisao u produžetku. Da li to želiš reći da nemaš svoje mišljenje?

Ili možda čak impliciraš da nijesi sposoban imati svoje mišljenje, hmmmm (muzika iz Twilight Zone-a)

a šta čemo mi koji pratimo sokola?

jebi se je moje skromno misljenje

i puši kurac.

OSTROG!

OSTROGOTI SU SRBI!

a šta čemo mi koji pratimo sokola?

Glup sam ne razumijem.

jebi se je moje skromno misljenje

Zaboga, rasni, pa to uopšte nije mišljenje.
Štaviše, to je imperativni oblik kazivanja i vrlo je nepristojno naročito kad se uzme u obzir da sam ođe duže od tebe.

Подржавам идеју. Кад пада Свети архангел Сатанаило, негде иза јесењих задушница?

nema to veze sa duzinom boravka nasajtu nego sa IQ

otprilike šest nedelja posle

Dobro je brate rasni. Gdje sam ostavio svjećice one, znaš li?

TACIT OSTROGOTIJA EST SERBIJA CITAT