Prijava

a ozbiljno, što je u srpskim spomenicima korišćen ovaj "srpski kalendar"?
Na spomeniku knezu Lazaru piše datum po tom kalendaru, u dokumentima, nadgrobnim spomenicima velikaša...
Šta se desilo nulte godine ako je sad 5521?

Srbi su jedan od najstarijih naroda , istorija koju sad učimo je pisana u 19. veku od strane nekog austrougarina koliko ja znam. Da nije malo nelogično da su sloveni nastali tamo negde na severu a išli ka jugu ... ? Skoro sve migracije se dešavaju sa juga na sever . Nisam dovoljno kompetenta da govorim o ovome ali poslušajte malo Jovana Deretić možda je za nekog ludak ali ima se šta pametno čuti od njega....

Šta se desilo nulte godine ako je sad 5521?

To su hrišćanska i jevrejska računanija od godine stvaranja sveta, prema Bibliji, kako je ko izračunao, sledeći genealogiju tipa, i Avram rodi Isaka, koji požive tolko i tolko godina i imaše sina Jakova, koji... Itd. Ništa srpsko.

Al tu nigdje ne piše da je Jakov dobio Avrama u 35. godini.

E pa nisam ja računao. I nije Jakov dobio Avrama, nego je Avram dobio Isaka, a Isak Jakova.

Da, da, a Jektan rodio onda Elmodada, Saleta, Sarmota i Jaraha i Evala, Avimaila i onog Ufira.

Mi Srbi smo jebali dinosauruse! Kasnije su se izdvojili muslimanski dinosaurusi zvani dinosoourusi!

Mi Srbi smo jebali dinosauruse! Kasnije su se izdvojili muslimanski dinosaurusi zvani dinosoourusi!

http://img546.imageshack.us/img546/163/5gbv.jpg

hahahahahahhah o tome ti pričam :D

car Nino Belov je osvojo ceo svet iz Niša i ujedinio ceo srpski rod.
Nije ni čudo što je Nino Rešić uzeo njegovo ime kad se vratio pravoslavlju

ZNATE VI KAKO SMO MI ZAJEBAVALI NEMCE PRE HRISTA.DOĐE NEMAC NA NAŠ DVOR I SVI KULTURNI JEDU VILJUŠKOM A NEMAC SELJAČINA GLEDA ONU VILJUŠKU KO DA SU KINESKI ŠTAPIĆI HEHE.I KAŽU MU OVI NAŠI NISI U NEMAČKOJ NAUČI SE KULTURI SELJAČINO HAHA

Тако је, бре, Душане! Док ми виљушком - боц, Швабе прстима, мајку им јебем дивљачку!

Ајаксе, није 5521. већ 7521. година.

Zar se ne bojite izumiranja....ono kao Maje, Inke....Faraoni...i drugi??? :)

Kako ti suptilno jebeš, d'izvineš :)

A JEL ZNATE VI DA SMO MI? AAA? ĆUTIMO??? PA MI SMO PRIJE SVIJU UVIJEK! PA PRVI PAS JE NAPRAVIO SRBIN TAKO ŠTO JE UHVATIO USTAŠKOG CRNOG VUKA ( Croatum Lupus Nero ) I JEBO GA U PO ŠUPKA I ČITO MU OČENJAŠ I PUTEŠESTVIJA, PRIKLJUČENIJA I OSVAJANIJA SERBSKA! USTAŠU SMO EVOLURIALI DA NAM BUDE SLUGA! SAMO NEKI SU POBIJEGLI I POSTANULI USTAŠE DA NAM SE SVETE JER SMO IH EVOLUIRALI U KERA! TAKO JE NASTO HRVAT~

A U VRIJEME NASTANKA SUNCA SRBIN JE PRVU VATRU PODLOŽIO BAJO MOJ!

Брусе, погледај овај линк што је оставио Ајакс и обрати пажњу на династију Свевладовића. Постојао је и цар Брус. :)))))

http://www.svevlad.org.rs/knjige_files/vladari.html

2. Цар Борис, или Брус I Свевладовић или Самовладовић I (530-540)

BELI ORO RAŠIRIO KRILA