Prijava

Бари 7499. Лолололо

Komad gdje su tvoji Termopilski klanci, Sveti Savo, Dejo Bodiroga?

Odem do sela da oberem kukuruz i omlatim orahe i OVO me dočeka...
Ni u jednom pisanom istoriskom izvoru inače ne piše da se na srpskom dvoru koristila viljiška, ne znam ni da li ima arheoloških dokaza.
Ako je i Stefan Nemanja doneo iz Carigrada neki escajg u koji je Fridrih Barbarosa blenuo kao tele, to je bilo onda kad je išao bos, odrpan i gologlav pred Manojla I Komnina sa mačem u jednoj i omčom u drugoj ruci, da ga ovaj besi ili kolje, kako mu volja.
Drugim rečima da nam nije bilo Vizantinaca i njihovig uticaja ko zna čime bi jeli, kavi smo blesavi možda i nogama.
Ustvari serem, naši preci su bili ok, mi smo govna.

Ja sam ista haplogrupa ko Ramzes treći, Napoleon, Konstantin i Aleksandar Veliki.
Ko je tebi kriv što si se rodio juče tikvo bez korena

Ja sam ista haplogrupa ko Ramzes treći, Napoleon, Konstantin i Aleksandar Veliki.

Šteta što nećeš preneti dalje to dragoceno genetsko nasleđe, jer ne'š jebat. OPAAAA
:))))))))

Ја знам за причу да смо ми, Срби, као "Срби", настали у 7. веку кад је Константин Пети дао да се населимо овде под условом да победимо тамо неке. Долазили смо из Азије. Постојала су троје браће, Мутимир, Војник и не могу да се сетим трећег.. Е онда се посвађали, један отишао на Панонску низију, други остао овде код Дунава, а тећи отишао на југ. итд... е сад не знам да ли је истина.

Кога боли курац уопште.

гојник и стројимир. и није то тако романтична прича ко из андерсенове бајке: три брата отишла на стране света.

stavio sam pola kila sperme u zamrzivač pa nek se posluži tvoja praprapraunuka :))

stavio sam pola kila sperme u zamrzivač pa nek se posluži tvoja praprapraunuka :))

Ja kad budem teo da robijam, ja ću lepo d'ubijem čoveka, a ne decu da čuvam. ;)
Zajebavam se, dokle god nije praprapraunuk koji voli spermenka, ja sam srećan čovek. :)

u budućnosti neće biti podele na pičku i kurac.
Plodiće se sami, žene će izumreti jer pička će biti zamenjena nekom novom pičkom koja će zanimati čoveka

Srbi su ubili Adama i Evu. Zbog toga je izbio prvi kromanjonski rat.

SRBI SU UBILI ADAMA I EVU A NE ADAMA I STEVU

Još je moj askurđel viko: "KOSOVO JE SRCE SRBJE MAJKU VAM JEBEM USTA!"
Onda ga je jedna žena pitala: "A KOME MAJKU JEBEŠ KAD SMO MI SRBI JEDINI?"

Ondar je on nju spuco nogom preko usta jer nema ona šta tu da se pita.

Samo je promrmljao: "Biće!"

da smo andjeli,opet cemo biti gori od fasista.nista nam ne vredi,seru po nama k'o blesavi.

Ovo je uvod u priču da je Hitler bio Srbin.

Onda će nas loviti ko vještive, biće aktuelan Maleus Srbifikarum.

nije bio srbin,al ce sve njegovo ispasti pickin dim naspram onoga sto ce nama pripisati i sto su vec pripisali,pa preuvelicali.

Deretić laže, njega je podmetnula Udba, da se svi smeju i kažu ''vidi onu budalu šta priča'', da se Vlasi ne dosete, ali prava istina je da SU SRBI ATLANTIĐANI!
http://www.vestinet.rs/pogledi/da-li-srpski-grb-sa-4s-predstavlja-cetiri-srpska-plemena-koja-su-nakon-potopa-krenula-u-cetiri-pravca

Прочитајте "Becoming Slav, becoming Croat" и о разним теоријама везаним за то шта ја заправо Србин или неки словенски ентитет, ми нисмо ништа више него људи којима се наметнуо неки викиншки словен који је упао на територију, поватао све жене, населио се у римској рушевини и прогласио себе главним каганом. Руси своје име воде од неког острва Рос усред Балтика одакле су Рурик и његова дружина кренули у освајање Источних Словена.
А ово за Хрвате да потичу из Ирана је због неких плочица које су нашли на Криму где се помиње назив Хрват ил Кроат ил нешто слично на основу чега су извукли да су Хрвати потомци Сасанидске империје ваљда.