Prijava

Култура се иницијално утерује силом док се добро не утера целој генерацији и генерацији иза ње, а после се само одржава повременим ситним интервенцијама ако негде зашкрипи.

funkcionisu ko copor,loze se na nasilje,jer ne jebu
smatraju da je neka moc ako nekog prebijes

ako se bijes,jebeno se tuci s razlogom i to dobrim,znas zbog koga i zbog cega...ako to radis zbog ovakvih gluposti obican si mentol i malokitas...

ljudi zanemareni od strane svoje okoline zbog svoje beznacajnosti se trude da se pripoje krdu i tako prikriju svoje mane jer im je potrebna pripadnost. Svaki put kada se zacuti o njima oni cutnju prekinu i naprave sranje iako im to uopste ne treba. Lek protiv takvih ljudi je apsolutna medijska pomracina. Jednostavno, ne spominjati ih jer njihova je poenta privlacenje paznje.

Ja znam nekoliko navijača koji bi išli na svaku utakmicu i mahali zastavama i drali se onim njihovim pesmama i bodrili svoje klubove, a mrko ne bi pogledali navijača protivničkog kluba. Jeste mi i to malo čudno, ali što da ne, ako niko ne strada. Ali takvi ne mogu da dođu do izražaja.
I hoćete da kažete da je Miša Tumbas pičketina najveća?

nije,on je samo mentol

Плитак приступ и глупа тема... ал шта друго очекивати од лика кои се одазива на Макаронац.

Nemoj, dobar je čovek, kad uđe u punu Lastu, odmah se malo isprazni da možeš da živiš, i onda nabiješ slušalice na uši da ne slušaš njegovo dranje, i uživaš. I još je počeo da se kupa, ej!
Mislim, Tumbas, ne Makaronac.

Риха Дисидент

Плитак приступ и глупа тема... ал шта друго очекивати од лика кои се одазива на Макаронац.

ahahahah ali ne možeš da pukneš minus na temu, crkni aaaaaaaaaaaa

Riha huligan se naljutio i zato ti je rekao da ti je glup nadimak i da si ti glup.

Valdemare, takvih je bar pola.

Bajernov stadion u Minhenu je kompletno rasprodat. Sve sezonske karte. Penzionerima koji imaju 2k evara.
Po americi. Kosarka, fudbal (onaj njiov). Daš 40 do 70 dolara za kartu. Sediš, ždereš, piješ, igraš tombolu.
Napraviš jedan takav stadion i uskoro će ostali izgubiti šansu da se takmiče. 20.000 x 200.000 = 4 000 000 000 dinara, oko 40 miliona evra, bez klope i pića, sponzorstava i rente za omanji stadion od 20.000 mesta. Ne bi biše bilo koncerata, ne bi se prodavali igrači.
Treba Zapadni Srem da izgradi stadion u Rumi. Blizu RS, blizu NS, blizu BG. A Sremačka zemlja džabe.
ITD.
Nasilnicima beton liga za njihov folklor.

Bajernov stadion u Minhenu je kompletno rasprodat. Sve sezonske karte.

Имам 2 друга који живе у Минхену. Долазили ове године са ортацима убосну на 10ак дана, сви чланови Ултрас Бајерн погрупа Инферно. Нису ни приближно такве пичкице као што би чоек могао претпостављати.
Сврставање сивх навијача под један кров је глупост.

Ja sam jednom bio na utakmici FK Umka vs FK Zuce. Ja bio sa ovima sa Umke. I ispadne opšta tuča, jurili nas po šumi seljani vilama i sekirama kao da smo zveri, sa jedne strane, a sa druge murija pendrecima. Kakvi bre navijači, redneci su zajebaniji deset puta, nema batine, odmah ti dere kožu s leđa i soli :)

Сврставање сивх навијача под један кров је глупост.

Pa đžabe to pričaš...dovoljno da 1/3 nije normalna i eto ti problema...
gori su oni što su bili na 5 utakmica, a u raznoraznim navijačkim grupama su po gradu...evo novi sad pun takvih likova. Sećam ih se iz osnovne još, likova, koji su bili oni marginalci teški, beda, očaj...i onda se pripoje posle tim grupama i odjednom postaju najopasniji likovi koje je svet video, naravno dok su u grupi.

Uopšteno o muškarcima koji kad imaju problem sa nekim pojedincom, a odma zovu drugove da mu čuvaju leđa, imam jadno mišljenje, nebitno dal je navijač ili ne

Meni su svi ti što idu u čoporima da se biju pičke, bili navijači ili advokati ili doktori ili propalice.

Kao, pripadnost, brat za brata i te munje!

Pička za pičku, mamu vam jebem, u rudnik bih ja vas pa onda kopajte brat do brata, pizda vam materina.

Ili ih puštati jednog po jednog u kavez, da se biju sa Džakićem, Bakočevićem il tako nekim poremećenim u mozak likom.

No država duradi nešto!

Potpisati međunarodni ugovor sa Brazilom o služenju zatvorske kazne srpskim državljanima u Brazilskim zatvorima o našem trošku, eto.

I onda uletiš na stadion, pofataš nasumično 1000 ljudi, bili huligani ili ne, pošalješ ih u Brazil u navijačkim obilježjima, nek ih tamo karaju u bulju oni manijaci, čoporativno.

Kad se vrate dati im termin prije Dnevnika da u kratkim crtama izlažu šta im se dešavalo.

Хипноза масе. Добијеш муда 3 броја већа и радиш ствари које као појединац никада не би урадио. Е сада, то ил ћеш временом превазићи, тј. сазрети као личност, ил ћеш достанеш пичић кои муда има само кад му неко чува леђа.
Ствар појединца. Глупо је закључити да су сви навијачи хулигани ил да су сви навијачи пичке ван групе којој припадају.

Fudbal je previse jednostavna igra, to je problem. Treba tu vise pravila tipa ofsajd.

Ствар појединца. Глупо је закључити да су сви навијачи хулигани ил да су сви навијачи пичке ван групе којој припадају.

Ne govorimo da su svi navijači huligani već za ovo prvo što si napisao "ил ћеш достанеш пичић кои муда има само кад му неко чува леђа". E takvih je dosta na tribinama a glume neke huligane. Ti nam idu na kurac a ne normalni navijači.

A narod ima pogled na navijače kao i za sve ostalo. Evo mimo navijača, isto je i sa recimo Amerikancima, vidiš par debila na TV-u i za tebe su svi Amerikanci govna. Tako i sa ostalim nacijama. Npr. svi Kinezi imaju mali kurac, svi crnci veliki, Šveđanke najveće grudi, Italijani pederi, Ukrajinke najveće kurve... I tu ima dosta izuzetaka ali ih svrstavaju zajedno u tu klasu. E tako je i sa navijačima.

Сврставање сивх навијача под један кров је глупост.

amin