Prijava

Deky, jesi pročitao šta sam napisao?

наравно :)

KOMPLEKSI!!!!!!11111111111111111

Čitao sam ja KAssovu knjigu Congratulations you have just met the icf, gledao film o njemu i tako :D
Frajer je to postao jer je u engleskoj cvetao rasizam, a zamislite šta je postigao da bude vođa ICF-a najekstremnije organizacije kod navijača "ikada"

Koji je film? Valja li?

Film se zove Cass, 2008 je godište i nema baš snimaka po netu. Uglavnom, on je usvojen od strane bjelačke porodice, majka mu dala žensko ime pa ga podjebavaju i da je crnac i da je žensko, svaki dan pere ruke da bi bile bjele, tuku ga, i jednom upadne u tuču između ICF i Wulsovih huligana, zapadne u oko Vođi ICF-a, pa polako napreduje od čamuge koji sjedi u uglu bara do vođe, organizuje napad na navijače Njukasla i pobiju ih baš i upadne u zatvor, tamo piše memoare ispiše 3-4 sveske (to je ova njegova knjiga Congratulations you have just met the icf) al mu je čuvar uzme, pa se vrati pa opet bar opet huliganstvo, neki mu počnu prijetiti i njemu i porodici, pa dobije traume, na kraju ga upucaju i bla bla bla :D

Koje spojlerčine jeb'o si mu kevu! :D
Mislim, ja sam gledao, ali ko nije, baš će mu prijati.

jos ima filmova gde su korisceni detalji iz te knjige.uglavnom vezani za tuce.
treba pogledati i the firm.

Kad smo već kod filmova, iskočio Grin Strit Huligans 3 na torentu... Nisam znao ni da je u planu. Dvojka je bila sranje al' ću i trojku da ispoštujem.

koliko je sranje dvojka?svidja mi se spika...

Pisao sam na temi o filmovima, pročitajte, Dvojka je cela u tvorzi, ima finih pegli ali je priča skoro pa dečija. Treći sam analizirao na onoj temi. Cokulo, imaš PVT, ali prvo pročitaj moje zapažanje. :P

Elem, englezi (junajtedovi navijači) počeli da se organizuju i prave kop iz kog piči navijanje :D
Da vidimo šta će ispasti od toga :D

тврдим да је цокула највећа пичка на северу
мислим имам поверљиве информације