Prijava

Zasto je sranje I pisanje na javnim mestima okarakterisano kao losa stvar? Svi znamo da kenjanje I soranje spada u ljudsku svakodnevnicu pa samim tim nije nesto lose. Razumem da je brabonjanje po asfaltu losa stvar al pisanje po parkovima nije. Drvece to voli. Ljudi to vole. Zasto je to zabranjeno I kaznjivo? Jel to zbog jedne male na obali Save?

kad ti pandur napise kaznu za soranje na javnom mestu samo mu kazes da radis istu stvar koju je on radio na planini tamo odakle je dosao

pa daaaa tebrice! Skapirao si poentu.
Sta bi falilo kada bi svi sorali po parkovima? Ljudi nisu ni svesni koliko korisne organske materije se nalazi u urinu. O mineralima je suvisno cak i pricati

tebrice!

MAATORI NAAAAŠ KAKE GILJE SAM VIDEO

a bilo bi super da se opušteno balega po parkovima i onda se plati ekipa da ranim jutrom ide to i zakopava ili zagrce zemljom.

a bilo bi super da se opušteno balega po parkovima

Ih, brate ti bi da napravis klonjaru od belgrada.

Brate, smrdelo bi svuda okolo, a i to je vise stvar kulture i civilizacije nego ne_prakticnosti(nznm kako se pise, mrzi me da proveravam). Zasto bi neko nosio kosulju kada moze da nosi pidzamu, ipak je udobnija i ne moras da se cimas da se presvlacis ujutru.

Mestimicno pisanje je ok, ali kad mnogo ljudei pocne da odlaze svoju sacapi na isto mesto to smrdi na kilometar sa preponama. Imas par tih mesta na kojima ljudi uriniraju iako ona nisu za to predvidjena (ispod Brankovog, ono kod stepenista na zelenjaku,...) I KAKO TAMO DISMR, TEBRAAAAAAAAAAAAA

pa dobro, donekle bi trebalo zabraniti pisanje po tvrdim podlogama dok pisanje po zemlji je vec nesto normalno

jel i kući tako pišaš i kenjaš po javnom mestu?

Pišajte po sirotinji, to je odgovarajuća podloga. I po Beogradu uopšte, on smrdi ionako.

da
a ponekad pisam drugima u usta

Ja mislim da Nešnl Džiogrefik treb snimiti jednu epizodu Tabua o pišačima grada Beograda.

Ja eto sinoć pišao na javnom ulici u prolazu kod Doma Sindikata. Neki likovi se pobili ispred vecea na žurci i bili ovi iz obezbedjenja, guzva se napravila. Ja šta ću, uzmem jaknu i ispišam se na ulici. Neki stranci me prstom pokazivali, bolelo me uvo. Pišanje na javnom mestu dobra stvar, nikako da se kaznjava i zabranjuje. Kad god mogu

Ja bi pišo po monitoru sad. Tek sad skonto da Zemlja gura kurac u pičku urban bend reklama ima.

NUŽDIM ČESTO NA ULICI

Ja moram da se pohvalim da sam pišao na sred trga u Novom Sadu, pored onog bacača kamena na katedralu...

Jel nuždite okrenuti plebsu ili nuždite po zidovima?

JA PRAKTIČNO NE NUŽDIM KUĆI, TRPIM, ONAJ MALI MIRIŠLJAVI VALJČIČ ŠTO SE KAČI NA OBOD WC ŠOLJE NIKAD U ŽIVOTU NISAM MENJAO.