Prijava

Trešnje 3 evra, ej bre!?!

u radovicima gde sam ziveo(i nastavio da idem svako leto) mnogi prodali kuce za ogromne pare svoje sad ima rusa mnogo vise...ruski ljudi su svuda tamo
jel to treba biti dobro ili lose?...isti kurac prilicno ako mene pitate

inace neki arapin preburzuj pravi grad na lustici,video sam maketu---prebolesno

Пази олл, кул је када дођеш брате на море, уживаш и то. Међутим овде кад си из србије третирају те ко говно, астрономске цене свега, услуга го курац, плаже јебени курац, вако гледа како ће да те зајебе некако. У целом јебеном месту нема ливаде од сто метара квадратних кера да пустиш да потрчи. Једино нису шуме бетонирали и тамо поставили лежаљке. А кад дође октобар брже боље за београд да се студира на буџету.

Јбг сада су и ти руси кренули да одлазе, видим на пар кућа около да их продају.

E nemam pojma, nikad ne idem autobusom. Zamisli ti u Budvu, ogladniš i oćeš da ručaš u "Konak", pa moraš pješke po onim brdima da se penješ (ili da čekaš na 40 stepeni na stanicu), umjesto kolima ka normalni ljudi.

A i nije ti Novi skup, đavo odnio. Ni Tivat npr.

Градио је мој ћале на луштици те виле њима, каже дође рус и каже прави скелу три метара увис, ћале нареди овим његовим да направе и попне се рус и каже нене мора још два метра, они узму направе још рус се попне и каже у фул овде ће да ми буде тераса, пиши то тамо дечко ољољлљљллљ

Једну од тих гајби је и ђовак узео

@tuljan slepi

pazi brate

divlje plaze,andergraund plaze...tu valja...
mejnstrim plaze preko dana---guvno...nemas cm prostora da se rasiris,deca tudja ti skachu po glavi
na mejstrim plaze ides uveche

Међутим овде кад си из србије третирају те ко говно, астрономске цене свега, услуга го курац, плаже јебени курац, вако гледа како ће да те зајебе некако.

Šta, šofer je našima kartu 2 eura naplatio? A nemoj zajebavat.

А можда сам ја лома изгорео и претерао уа тај однос према нама, међутим мораш признати да не третирају нас исто ко и праве стренџере.

А што се цена тиче, мислим да сам пиво 0.5 у флаши платио око 70-80 центи а у бегеу је око 50-55. То је јебига скоро дупло већа разлика

А јеботе јел нормално да буде карта 5 и 8 евра за јебено 40 километара пута?

plavi horizonti---premejstrim plaza
isao sam krajem maja sad svaki dan skoro tamo,cak i tad je bila guzva al ni blizu ko jun,jul,avgust kada stvarno nemas prostora bas kako opisao sam...uvece jako volim tamo zablejati,pogotovo kad su cesi bili,cehinje vrh picke jebemo,bili se sa cesima,to je bilo ,2004,2007...a cehinje objasnjavaju...i ovako uvece tamo je zablejati fino,klupica fina,bas chill mesto shuma i sve...atmosfera mnogo dobra...ima i nudisticka plaza pored al to su 90 posto likovi,bake,deke hahahah,ima i picaka dobrih ali malo vrlo///
preko dana oblatne,bjelila,zanjice,neka koju sam otkrio tek 2012. a samo je par km udaljena od oblatnih,toliko je andergraund i jos neke kojih imena ne mogu setiti se,ona gde je onaj hotel maestral izmedju radovica i tivta na putu kako se ono zove prefina plaza je

jao kako se ono jebeno zove

А јеботе јел нормално да буде карта 5 и 8 евра за јебено 40 километара пута?

Pa jebi ga, deru. Nemam pojma koliko su karte u one sa otvorenim krovom, što pederi vole da se voze u njima.

Lijepi su Plavi Horizonti, hotel ti na obalu, ali zaliv.

nema vise tog hotela od 2012. fazon

srusen od strane arapina sad on gradi nesto tu

E jebi ga, nijesam bio 10 godina tamo. Bile neke alge ili trave po dnu znam.

hahahha da i moras hodati 7 km fazon da bi dosao do dela gde ne mozes da stojish

Jes plitko ka u Ulcinj. Izgoriš čitav dok dođeš do fine dubine.

Da sam znava išao bih ovo da gledam.
https://www.youtube.com/watch?v=2gKnVK9s3RQ

Trešnje 3 evra, ej bre!?!

Tako je jedan odlomio jednu i bačio 3 eura na tezgu xaxaxa. Valjda da ispadne bogataš pred društvom.

ŠARAPOVA (ONA FINA TENISERKA) LJETUJE U CRNU GORU!

Vazda su teniseri imali dobar ukus i znali đe je najljepša voda, hrana, plaže. Da je nije ko đe viđeo?

http://healthyceleb.com/wp-content/uploads/2013/12/Maria-Sharapova-bikini.jpg