Prijava

E moj Ajaxe, za koga si ratovao..

Што се тиче ових катарастрофобичних изјава Лимара књиговесца, морам да га демантујем и да простите, попишам.
1. код мене можеш и у гаћама да уђеш у канцеларију, мене само занима да ли имаш све папире.
2. штамбиљ добија сваки телетабис који прикупи све законом прописане папире.
3. нема ограничења за број покушаја да се прикупи сва документација (истакнута на огласној табли испред катастра за све писмене и полуписмене сакупљаче змајевих кугли)
4. катастар никоме,па ни поменутом лимару, НЕ УЛАЗИ бахато у новчаник. Ценовник је за све исти, коме не требају катастарска документа не мора да долази.
5. Ово за револуцију вас је, о куко и о мотико, довело дотле да сада клечите на коленима. Само примитивни народи убијају државне службенике и пале катастарске књиге. Зато што су руља и малоумници, лопови и сецикесе које мисле да ће спаљивањем књига моћи да отму комшијинх пола хектара или нечије радно место. Комунисти су то урадили, па ево где смо данас. Е, Лимару и теби слични, ово је 21. век - нас можете убити, али књиге више не можете спаљивати - све имамо на дисковима и у неколико штампаних копија.

Треба служит Србији и катастру.
нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може -
нек кука прождре, покоси мотика!
На гробљу ће изнићи цвијеће
за далеко неко катастарско покољење.

Што се тиче ових катарастрофобичних изјава Лимара књиговесца, морам да га демантујем и да простите, попишам.

To naravno lupam, ne misliš valjda da sam ozbiljan. Nadam se da ti je pišanje fetiš, jer tako čovek doživljava seksualno zadovoljstvo. I nisam knjigovezac nego knjigopisac.

Nego, i kako objasniti to što je poreska služba toliko neefikasna da sam tek pre neki dan (oktobar, EEEEEEEj!) dobio rešenje o visini poreza za OVU (!) godinu. Što je trebalo da mi dostave negde u februaru. Naravno, u međuvremenu su digli porez, i ja sad moram odjednom da pljunem razliku za celu godinu, pored duga koji već imam. Da ne pričam o subvencijama za IT preduzeća, koje su izgleda da su tako podešene da ih dobijaju ljudi onih koji ih dodeljuju. Iako nije lako biti radnik koji dobija svoju bedu od plate svakog meseca, bar je bezbednije za organizam. A ljudi ovde koji organizuju posao moraju da budu ili debelih živaca, ili prevaranti, ili članovi neke partije da ne bi kompletno popizdeli. Ja nisam nijedno od toga. I pun mi je kurac svega, zaista.

Аљаксе, сери у WC-у ЖИВОТИЊО
нецивилизована! Тамо се обавља нужда.

Za ove sam ja braćo odbranio i izgradio ovu zemlju

Otišao da se školujem u inostranstvo, tamo i ostao jer se u Srbiji moja profesija povezuje isključivo sa danima žalosti. Ja ne želim ničiju krv, pak:)

tamo i ostao jer se u Srbiji moja profesija povezuje isključivo sa danima žalosti.

Šta si po obrazovanju, pijanista, violinista, nešto sl.? :)

ali ja sam Svetosavac pravoslavac i dužnost mi je da praštam. Granka, Valdemore, Kizo mir medju vama
http://www.czipm.org/Grafika/Foto/braca.jpg

Dirigent, Valdemare. Al' se ljudima najčešće predstavljam kao MUZIČAR, nemam kompleks titularnih naziva :)

A jesi neki instrument studirao, pa tek kasnije postao dirigent, ili možeš direktno postati dirigent, izučavajući dirigovanje(?) Doduše uvek mi je to oko dirigovanja sve to bilo zagonetno.

I sada se našao društveni parazit, koji opstaje na ostacima administracije iz doba socijalizma, isisavajući svakog meseca 30 hiljada dinara+ doprinosi iz proizvodnog sektora, da sere? Metak bi ja tebi u čelenku, baćo, i tebi i ostalim šalterskim i kancelarijskim krvopijama i žoharima koji maltretiraju ovaj ionako izmoren i namučen narod i svoje nezadovoljstvo i frustracije ispoljavaju na nesretnicima koji stoje sa druge strane stakla ili stola. Vaške proklete, samo cedite ovaj narod kao krpu, ali došli smo do tačke kada je i treća kap iz suve drenovine pala u vaše alave i nezasite čeljusti, tako da bi trebali da se čuvate, armijo lenjih vaški.

A jesi neki instrument studirao, pa tek kasnije postao dirigent, ili možeš direktno postati dirigent, izučavajući dirigovanje(?) Doduše uvek mi je to oko dirigovanja sve to bilo zagonetno.

Pa, ja sam najpre završio klavir (bejah još mlađahni dečačić) a onda sam se školovao za dirigenta. Dirigentura je jedno veliko ništa, ja da ti kažem, jer sve o muzici i umetnosti sam naučio svirajući i čitajući muziku i knjige a ne mahajući jebenim batonom. Ne znam. Oduvek me je privlačilo to da radim sa orkestrom, lepo funkcionišem sa ljudima, kažu da imam people skills ili šta već...:)

A da je do jaja osećaj - do jaja je, realno:)

A da je do jaja osećaj - do jaja je, realno:)

Mogu samo da zamislim, ne znam samo šta bih dao da mogu jednom to da iskusim.

Valdemare, daću ti ja dirigentsku palicu da je iskusiš :*

Jebiga, matori, radi na sebi lololo :)

Bob roče, brate, kol'ki ti je baton? :P

Ponešto za Granjku.

OTPUŠTANJE VIŠKA ZAPOSLENIH U JAVNOM SEKTORU
Da bi se sprečio kolaps privrede i smanjila javna potrošnja, potrebno je otpustiti višak zaposlenih u državnom sektoru. Prema mišljenju stručnjaka, neophodno je da od 635.000, koliko je sada zaposleno u javnom sektoru, bude otpušteno 100.000 zaposlenih, kako bi privreda bila postavljena na zdrave osnove. Pored toga, prema analizama Fiskalnog saveta, prosečna zarada u državnom sektoru je skoro 40 odsto viša od prosečne zarade u ostalim sektorima privrede, pa bi usled otpuštanja određenog broja činovnika, bila smanjena izdvajanja iz budžeta za više stotina miliona evra.

Profesor ekonomije Beogradskog unverziteta Milojko Arsić smatra da bi uz smanjivanje plata trebalo da počne i postepeno otpuštanje viška u javnom sektoru.

http://img716.imageshack.us/img716/2853/9rxg.jpg

imam pitanje za ovog katarastrofu odozgo (sto je cini mi se trol, al ajde):

1. код мене можеш и у гаћама да уђеш у канцеларију, мене само занима да ли имаш све папире.
2. штамбиљ добија сваки телетабис који прикупи све законом прописане папире.
3. нема ограничења за број покушаја да се прикупи сва документација (истакнута на огласној табли испред катастра за све писмене и полуписмене сакупљаче змајевих кугли)
4. катастар никоме,па ни поменутом лимару, НЕ УЛАЗИ бахато у новчаник. Ценовник је за све исти, коме не требају катастарска документа не мора да долази.

sto javne usluge ne mogu same da razmenjuju informacije i dokumenta ko u nekoj normalnoj zemlji, vec terate ljude da prikupljaju sve sami sa 50 mesta i prenose ko hrcki sa jednog mesta na drugo?

trebalo bi da bude, kad ti je potrebna neka rabota negde, da odes, platis taksu za taj papir, a da tom taksom nisi platio samo tog parazita da ti lupi pecat, vec da on potrosi 3 min, nadje sve tvoje informacije koje mu potrebne za odredjen posao, i da zavrsi to. kad vec placam taksu, bar bi mogli to da odradite.

zasto je koj kurac potrebno odneti licno, u papiru izvod iz ovog, uverenje o onom, vencani list, krstenicu i vakcine do 5 godine, u dobu kada se takve stvari rade centralizovano i elektronski? jel mozda da neki gurac okovke i lupac pecata ko ti ne postane i zvanicno potpuno nepotreban?

mislim, aj kapiram kad drzavnoj sluzbi treba papir iz tvoje skole ili stagod... ali nikako da razumem zasto drzavnoj sluzbi treba licno da nosis papir iz drzavne sluzbe (izvod iz rodjenih, iz umrlih, drzavljanstvo itd), pa da jebe jez jeza. nikad nisam ni razumeo.

Ma treba ostati. Treba da se trudimo da popravimo stanje u zemlji a ne da gledamo kako da pobegnemo iz nje. Da su svi pametni ljudi ostali ovde bili bismo mnogo dalje nego sto smo sad. A cini mi se da zaostajemo jedno 15-20 godina za svetom.

sa cu da napisem definiciju za ovo

Film o recesiji, krizi, javnom sektoru, o traženju izbavitelja, ko ga traži, i kome je potreban.
http://www.youtube.com/watch?v=FOtccdX4s0k
Za jedan horor film, čudno se završava optimistično.
Sadašnja priča o Majčici Srbiji je mnogo gora, takvog kraja nema.
Možeš biti štakor, ili možeš biti lud.
Poludeo, jedu te štakori. Kako god.