Prijava

Tonči sviraj mi Zvjezdu sjevera od Divljih jagoda. Ti si moja mala zvezda sa severa :3

'Де си Дилане :) Искулирај мало Небитна, ограничи се на једно дневно постовање, ако већ осећаш неконтролисану потребу да искажеш свој специфичан смисао за хумор.

Meni je simpatično, koliko svaki njen post upadljivo vrišti ''treba mi penis, treba mi pažnja''

Mene je na ovoj temi najviše nasmejao Proviron i Ajaks, dok Nebitna izvini stvarno nisi simpa.

Laku noć, Agi. Lepo spavaj, anđele mawi...

U čemu je fora sa ovom temom? Nešto ščeta?

Pa dobro, kapiram da nisam Bog humora, al' eto, interesantno mi da postujem na ovoj temi, uglavnom imam za cilj da je oživim kad vidim da je neaktivna par sati, ne davim ni na jednoj drugoj, što ste takve ubice snova?
A ti Dilane, ne kapiram da l' si stvarno ograničen ili troluješ?

agi,jel mislis da sam debeo? :(

ahahahahahahah sunce ti jebem aahahahah

uglavnom imam za cilj da je oživim kad vidim da je neaktivna par sati

Kakvu satisfakciju imaš otog linča? Jel Rajder tebe lično ikad načepio? Ili je samo dobar osećaj biti u većini?
Ne branim Rajdera, daleko bilo (i mene ume da iznervira), al da ti sebe tako nisko postaviš, nisam očekivao.

Rajder je sam kriv za sve što se sručilo na njega, a temu sam oživljavala jer mi je smešno, ko što naglasih puno puta. Ali neću više postovati na njoj, čitaću je samo, eto.

A da prestaneš i sajt da posjećuješ?

realno, najbolje je da joj Kaizen da ispisnicu.

Mogla bi gledat iz ofa, ovo ono.

agi,dooodji kuci,spremla sam ti grooooska

Ajd batalite Nebitnu jbt, šta ste svi na nju navalili.
(tripujem da je do jaja riba i da će da se vodi mišlju, pogle ove ljaljane svi me napadaju samo me Boxer brani, daću mu pičke)

nebitna,samo ti postuj,dobri su ti postovi,ja i boxer kazemo,a ja i boxer smo kul,ai pa se nase misljenje racuna zilion puta vrednije od paninara i slicnih nelord glava

Kad cemo opet da budemo nagi?

Hoće li neko da zaključa ovu temu, ja bih zamolio, onako iskreno? Ja je ne kapiram i ne želim da mi se razjasni. Hvala.