Prijava

Ima pun kurac onih ocjena, ne znam na šta da trošim. Imam nabudžen skok i solidan blok, ali ubi me kompjuter. Teško se pozicioniram kod ofanzivnih skokova. Ja kad stanem gdje treba, onda moji ubodu trojku.

Колико си текми одиграо?

Ma šta znam, nisam još do plej ofa došao. A nekoliko puta sam se zajebao pa sam kliknuo na next key game umjesto na next game. A najviše me nervira što mi oduzimaju onu ocjenu kad ne tražim loptu kad treba. Ja sam i širim ruke a šupak Đinobili neće da mi doda. Parker puno bolji čoek, al trenutno je bolestan.

Skinuo sam igricu s neta, instalirao je, ali nmgu nigdje jebeno da nađem CD Key! Je l' može neko da pošalje link, ili CD Key ? :)

Misliš kad ulaziš u igru?Za to nema leka stavi da si rođen 2012 i odma će te izbaciti iz toga.

Цијепамо на џојстицима с ортацима. Узмем Денвер, Фаридом направим 70 појена.

Ne treba ti CD key, ideš na ono don't agree nakon što kucaš datum. Ja uvijek šibnem nekih 20 godina.

kontam da me niko sa sajta ne bi dobio jedan na jedan. I uzimam naravno samo srednje jake i slabije ekipe.

U jebem ti , kako bih te razvalio. Pokidao bih ti pičku.

nema šanse....imam preko 1500 odigranih tekmi 1 na 1...teško da bi mi iko primirisao na manje od 10 poena odavde...

Dodji na rusiju. Ja sa indijanom i gswom cepam.

На којој камери играте овако кад не играте мај плејер? Ако је она са стране, одмах је јасно да сте нубаре.

Ne kapiram peki... Na koju ti igras?

2К камера, она где терен гледаш уздуж да тако кажем.

Meni je mnogo laksa za pregled ona "nubovska''

Јеси ли пробао на овој? Свима нам је та стандардна била лакша јер смо навикли на њу још од НБА игара од пре 10 година... Ако користиш и позиваш акција и играш нешто што личи на праву кошарку, онда би ти ова била лакша, препоручујем да пробаш ако ниси. :)

zakucala tema zbog posta...

šeka šta je rusija

ja sam na 2012 raskivao sa dalasom...na 2013 ubijao sa torontom, jutom i donekle njujorkom...
mene brzo zaboli glava kad mi se okreće kamera tako, a ionako ne znam da igram tako da liči na pravu košarku, nego ja imam neke svoje akcije...tako da mi dobra i ova, najbolji pregled terena

Видох на некој теми Пеки да играш текму, 12 мин четвртина? Не бих имао живце, шансе нема. Чему то имитирање реалности, па тај НБА је гушт баш због тога што Мек Гијем можеш направити типа 60 поена по утакмици. Ако хоћеш реално, гледаш спорт клуб :)

E da, to i meni nije jasno. Igras po 12 minuta cetvrtinu, a isto bodova dobijas. Treba ti sigurno godinu dana da igras da prodjes sezonu...

pa svaki dan po jednu utakmicu, tako je najrealnije

kontam da će za jedno 20 godina biti da staviš neki uređaj na glavu i da će igra biti iz prvog lica...znači ti si na terenu i igraš. eo pazi šta ja kažem