Prijava

Nisam nesto ljubitelj zombija al par puta gldah reklamu za seriju i deluje zanimljivo. Nego, jel ima onaj trip da te tera da gledas epizodu za epizodom? Moze li se poredi sa lostom? Gledati ili jok?

Има то дефинитивно, баш те тера да гледаш, а онда те изнервира јер се ништа битно не дешава а мораш да гледаш даље и на крају се смориш али наставиш да гледаш јер си глуп и слаб и пушташ да те редитељи жељни пара навлаче. Али ипак скидаш са торента што је џабе и не гризе те толико савест.
Лост је квалитетнији чини ми се. Ако ти се чини занимљиво погледај свакако.

Verovatno hocu, mada mi bzv sto jos nije zavrsena jer ako se navucem ko da ceka sledecu epizodu.

Ja gledam zbog zombija i već rekoh apokaliptične radnje. Ovome sam se obradovao bio http://www.imdb.com/title/tt1740299/ ali je prva (zasad jedina) epizoda nestvarno loša ispala, baš baš razočarnje. Mislim kao.

Па да, ал глупо ми је што имају толико могућности за позадинску причу а не користе је, заплет: како је дошло до тога, заплет: шта је са остатком света, заплет: како решити апокалипсу, заплет: шта ће бити после.

Slažem se.

Pogotovo kako je došlo do toga su mogli malo da nam približe. Da su se u epizodama 10, 11, 12, 13 i 14 iz četvrte sezone bavili time, bilo bi mnogo bolje, te epizode, onakve kakve su im uopšte nisu trebale, bar je to moje neko mišljenje. A mogli su sve neka drama u tim epizodama i gluposti, daj klanje zombija zajebi ta patetična sranja, ili još bolje daj da gledamo kako zonbiji uspostavljaju novi svecki poredak.

Лост је квалитетнији чини ми се.

Čini ti se, lolololo. Prve dve sezone Losta su do jaja, posle sam želeo da svi crknu.
Mada i ovde manje više želim, ali su mi sve sezone do jaja... Jedino ne želim da umre Megi (grehota, brateu) i Glen (grehota da Megi ostane bez jebača, lololo)

Šta bih želeo da se desi dalje:
1. Da zombiji postanu inteligentniji, kao u Kingovom Mobilnom Telefonu.
2. Da Rik pojebe ovu plavušu, dugo nije jebao.
3. Da sazna da je njegova ćerka zapravo Šejnova ćerka.
4. Da Rikov mali sprca ovu novu, dobije sifilis i umre, mamu mu jebem dosadnu da mu jebem ja!
5. I da se u priču ubaci jedno od sledećih: spas sveta, konačno utočište, smak sveta.

...

Da se guverner povanpiri i povede zonbi apoklapsu, novi talas.

Pogotovo kako je došlo do toga su mogli malo da nam približe. Da su se u epizodama 10, 11, 12, 13 i 14 iz četvrte sezone bavili time

Како успеваш да запамтиш шта је негде? лоло
Немам појма шта се тад дешавало. Мада и нема толико патетике колико сам мислио. Нпр фора са Риком, лик је прсо и убија сваког ко му је претња, као и остатак групе, то ми се свиђа.

Prve dve sezone Losta su do jaja, posle sam želeo da svi crknu.

А јесте, али има много више заплета и смисла. Атмосфера у Њалкинг Деад је боља и више ми лежи, али Лост има баш неких мајндфак и мајндблоунг момената.

1. Da zombiji postanu inteligentniji, kao u Kingovom Mobilnom Telefonu.

Е да, и то је могући заплет који нису искористили: нађу неке варијације на зомбије, типа полумртви зомбији или добри зомбији или тако нешто...

ПРЕВИШЕ САМ ЈА ИГРАО ФОЛАУТА ЗА ОВАКО БЛАГУ ПРИЧУ!!12

Pa to ti je onaj deo posle pada zatvora, kada se razbije grupa, pa svi idu svojim putem i mnogo je dosadno. Poslednje dve epizode su tu dosta povadile stvari.

Za Lost - smorio sam se kada se na kraju sipostavilo koga i cega sve ima na 'pustom' ostrvu. Odmah sam prekinuo.

A u Walking Dead u prvoj epizodi bacaju akcenat na onog zombija sa dugom kosom kod tenka, ja kapirao ovaj je neki inteligentni zombi do jaja negativac zombi ono super jak brz pametan a zombi do jaja ajde da gledam seriju idemoooo, kad ono medjutim... Serija i dalje do jaja ali zombiji go kurac...

EDIT: SPOJLER ZA SMRTNIKE KOJI NISU ODGLEDALI OVO

Нпр фора са Риком, лик је прсо и убија сваког ко му је претња, као и остатак групе, то ми се свиђа.

Realno, na pocetku se Rik izvinjava zombiju sto ce da ga rokne, a onda u 4. sezoni odgrize liku grkljan. To mi je do jaja. Ali realno - zelim da te jebem do besvesti, zato cu ti ubiti muza, a i ne gotivim ga.

Lost mi je sasvim ok mada kraj nisam skroz razumeo. Zadnjih 15 min u crkvi.To mu dođe da su oni u nekom raju?!?

Do god budu rokali zombije ja ću gledati. Da mogu da ubrzaju radnju- mogu. Probajte da skinete sve do sada pa da odgledate sve epizode u deset dana ili kraće. Onda tek vidiš koliko je super serija. Inače svake godine gledam sve serije svih serijala bar 3-4 puta... Rezident ivl takođe. Žena mi se pita dal sam normalan kad sto puta gledam isto.

Lost mi je sasvim ok mada kraj nisam skroz razumeo. Zadnjih 15 min u crkvi.To mu dođe da su oni u nekom raju?!?

СПОЈЛЕР АЛЕРТ
Па недефинисано је, да ли је чистилиште или рај или нешто треће, небитно је углавном. Углавном неки су загинули као што је приказано а неки су се спасли и наставили да живе па после умрли природном смрћу, а у цркви су сви мртви само су у облику у ком их се сећа главни лик.

Gledam petnaestu epizodu pete sezone i sve što se desilo za 32 minute je to da su se oni malo prošetali, tražili hranu, našli hranu.
Stvarno su usporili seriju. Početak sezone je bio super i onda su nekako iz epizode u epizodu samo usporavali tok serije.
Nekako što mi dalje ide serija sve je gore i svi su me počeli nervirati. Ona Carol kurvetina, onaj sveštenik, Carl usrani, ne znam.
Ona Carol u početku bila pičkica a sad je najveći badaas u seriji lol

I samo se nešto prisjećaju, tuguju, plaču. Njihove brige i problemi su prvi, a zombija više aman pa i nema :)
Nadam se da će se bar nešto dogoditi u idućim epizodama osim tugovanja i plakanja čitavu epizodu

Па има ли још, мислим да је 16 епизода крај сезоне?

a zajeba ja enemi
deseta lol

ako bude išla radnja po stripu ja očekujem totalno ludilo u seriji ali opet do sada je sve mekše odrađeno nego u stripu pa nisam siguran da li će pojavljivanje nekih novih luđaka biti brutalno i u seriji, i definitivno mnogo seru sa nekim jadikovanjima koja ukradu 20 minuta epizode u prosjeku

jadikovanja su i ubila seriju daj neke koljačine i jebačine jebemu boga

Sad sam odgledao 16. epizodu. Opet ništa. S vukovima očekujemo sukob u sledećoj sezoni. Radnja počinje pomalo da smara, mada ću i takvo smorenu seriju gledati bar još 10 puta u reprizama...Jbg volim zombi apokalipsu. Deril mi je likčina najveća. Rik me pomalo smara. Kinez mi je gotivan. Jebo ih LGTP populacija. U jebenoj apokalipsi su morale i lezbejke i pederi da prežive. Bolest.