Prijava

to su glavni likovi 5te sezone,a fali im jedan.ta njihova grupa.

Па кога боли курац за слику, битно је да нису то у серији засрали.

Ти још гледаш ово?

Volim zombije i tako te apokaliptične tematike. Mada pojma nemam u kojem pravcu bi mogla da ide serija jer su malo ostali bez ideja.

CSI ima 3 spinofa, šta misliš ko je zaslužan za to? Evo ja ću da ti kažem, ljudi koji ne gledaju The Walking Dead!

Ja pratim seriju. I ne da je pratim nego svaki put kad mogu odgledam ceo serijal iz početka. Obožavam bilo kakve apokalipse sa zombijima. Ima li nekog ovde ko ovu seriju ozbiljno prati il sam ja jedina budala;-)

Prati li neko strane forume? Koliko još sezona planiraju? Koliko sam uspeo da vidim bar još 2 su naručene (sezone).

Ма пратим је и ја, ал исто тако сматрам себе опасном будалом јер пуштам да ме навлаче лолоол

Volim zombije i tako te apokaliptične tematike.

Јеси гледао Џерико?

Едит мсм нема везе са зомбијима али има са апокалиптичном тематиком

Ne. Daj mi link nekog trejlera, da ne brljam sad po netu.

Jesam 2-3 epizode al sam prestao, počeću opet nekad, previše mi liči na Under the Dome u koji sam se previše razočarao u skoro svakom segmentu. Stiven King ima dobre ideje ali su ekranizacije njegovih djela sranje.

https://www.youtube.com/watch?v=T7kkZ-EQKcc

Смор је што има само две сезоне, укинули су је али крај није без смисла, заокружена је бар та прва целина. Мени је и даље омиљена серија.

Gledaj zombije, pušti toga manekena Đerika.

Z Nation http://www.imdb.com/title/tt3843168/

zabavno a i ozbiljno

i Dead Set http://www.imdb.com/title/tt1285482/?ref_=nv_sr_1

sjajna.

Dead set mi deluje ok. Dao si mi motiv da je skinem. Samo ovde slab net...

Занимљив крај сезоне (ако је ово уопште крај сезоне) у следећој би већ могли полако да своде рачуне и да је приводе крају.

Enemi, oni snimaju Fear the walking dead i onda planiraju da povežu tu priču sa ovom glavnom, ako se ne varam. A za ovu što ide su rekli da im stripovi daju materijala za nekih dvanaestak sezona, naravno sve zavisi od gledanosti, ali ako nastave sa ovih 12 miliona i više po epizodi, jahaće još dugo.

Sa vićipedije:

Executive producer David Alpert said the original comics have given them enough ideas for Rick Grimes and company over the next seven years. "I happen to love working from source material, specifically because we have a pretty good idea of what Season 10 is gonna be", Alpert said. "We know where seasons 11 and 12 will be... we have benchmarks and milestones for those seasons if we're lucky enough to get there."19

Значи још 4-5 сезона бесциљног лутања и убијања зомбија без икаквог заплета лололо
ок шта да се ради

Pa milsim da im ova fora pije vodu, oni se smeste i onda ispadne neko epohalno sranje, tako je manje više svih pet sezona, taman misliš to je to, ali dođe do komplikacija. Videćemo koliko će da im prolazi.

U prvoj sezoni odu u bazu, pa je onaj digne u vazduh, u drugoj padne Heršelova farma, u trećoj nađu zatvor pa ispadne sranje sa guvernerom, u četvrtoj ovaj doveze tenka i sjebe im zatvor, pa terminus sa prelza iz 4 na 5 sezonu, i sada ovo sa Vukovima što se sprema. Koji su svi redom veće psihopate od guvernera moglo bi se reći.

Па да, ал глупо ми је што имају толико могућности за позадинску причу а не користе је, заплет: како је дошло до тога, заплет: шта је са остатком света, заплет: како решити апокалипсу, заплет: шта ће бити после.

Videćemo koliko će da im prolazi.

Мене то одавно смара, престао бих да је гледам откад себе, него немам ништа паметније тренутно. А последица тога што ме смара је што се уопште не саосећам са ликовима, ко год сад да цикне било би ми њаах.