Prijava

http://mojeoutovanje.hourb.com/

Napišite vaša outovanja. Ja bih napisap moja, al ja nisam outovan, ja sam inovan hehe.

Ja razumijem (nekad sam i ja bio protivnik gejeva) da se muškarci bune protiv homoseksualaca, ali žene? Ne da mi se, a poprintovao bih komentare žesnkog dijela populacije povodom jučerašnje Parade ponosa u Podgoricu a od strane žena. Zaista ne znam šta se bune, naše, muške guzice će da stradaju. Osim... Da niste vi to ljubomorne malo a?

hahahha obescastili spermom po brku

pa hvala Bogu!
Što? Ti bi da nas amerikanizuješ, uvodeći nam njihova govna od običaja!
Što se mene tiče, ti možeš i ćurku da kolješ za dan zahvalnosti, al ja neću i ne želim da znam šta radiš u svom stanu.

TAKOE NEK BUDU ZOMBIJI U SVOJA ČETIRI ZIDA

Чиме се бавите док народ нема шта да једе.

đokoviću pizdo!
njemu samo bitno da kupi kilo droge da konzumira

Đoković sad ide po Parizu sa ovom maskom i vrećom od vrata do vrata i traži od ljudi drogu kao što deca traže slatkiše

jebala ih noc vestica, zasto ne uvedu mitrovske zadusnice u Americi, a? Nece. Pa nema ni noci vestica kod nas, deda mraz popunio kvotu, jebeni pedofil bradati.

Ukinuti sve praznike i slave. Poslati sve u rudnike i fabrike. IMA DA SE RADI!

ja uopšte ne razumem ŠTA je noć veštica? msm, šta se konkretno obeležava...

КСТов маскенбал за сиротињу Лемајо.

ja uopšte ne razumem ŠTA je noć veštica? msm, šta se konkretno obeležava...

Anglosasima je to nesto kao dan mrtvih, htonski karneval, samo sad propusten kroz poimanje njihovag potrosackog drustva, sad maskenbal lisen prethodne svete sadrzine, a sta predstavlja kod Srba, ono kao majmun gleda coveka i imitira njegove postupke, jebote pa ni mi ne shvatamo devet desetina svojih obreda slavu Bozic i ostalo, i sad uzimamo JEBENU NOC VESTICA zato sto smo videli to u americkim filmovima, tuga.

kanda je samo izgovor ribama da se obuku ko kurve...

Ne bih rekao da protivnike Noći Veštica, (ili Noći Svih Svetih u predvečerje Dana mrtvih) nervira karnevalska horor ikonografija. Imamo mi Dodole ko zna od kad, pa se niko ne buni.

Pre je reč o tradicionalnom inatu naroda koji je izgubio nezavisnost i prednosti koje ista nosi, a u zamenu dobio dužničko ropstvo i prateće marginalne slobode.

Već je poodrasla generacija koja je rođena u novom srpskom poretku, za koju godinu postaće mejnstrim, koju deceniju dominantna grupa.

Ko gubi, ima pravo da se ljuti...