Prijava

Daklem, kao i od one likuše sa B92, samo su stvari relativno vezane za Vuku i dešavanja na njoj. Em što može da se napravi dobro zezanje od toga, em što tako ljudi mogu da pohvataju šta se dešavalo na sajtu i šta je na onoga ko stavlja utiske ostavilo utisak u zadnjih nedelju dana.
Enivej:
Utisak br. 1: ckavu ima bivšeg muža debila
Utisak br. 2: Umrla Jovanka Broz
Utisak br. 3: Ciklon promenio nik
Utisak br. 4: Svi jedva iščekuju objavljivanje Game of Bones: the winter is cuming, 3 puta je postovan link na temi
Utisak br. 5: Heraldičenje - najvtf tema koja nije šizenje.
Utisak br. 6: Rosoneri se nije kupao 2 nedelje - trol ili zanemarivanje higijene?
Utisak br. 7: Svi oće takmičenje, modove mrzi da prave. Zanemarivanje dužnosti ili generalni bol u genitalijama?
Utisak br. 8: Šonsi je Agijev dupli - istina ili dobro izveden blef?
Utisak br. 9: Vejv Rajdera jebe ko stigne, dok se on dobrovoljno nabacuje samo Agiju, a i Šonsiju od kad postoji teorija da mu je to dupli. Za svaki slučaj.
Utisak br. 10: Korneliju rođendan, modove zabole da se cimaju da mu odaberu defku. Generalni bol u genitalijama ili ukidanje poklonjenih odabranih? Dolazi li definisam i posteranza na Vukajliju? Hoćemo li morati da se trudimo više da dobijemo odabrane? Hoće li neko izneti mane Kaizenovog režima u 95 teza i postovati ih na "Podeli sa Vukajlijašima"?

kaće takmičenje neko?

i da pozdravim sve u studiju

Kakve veze ima Jovanka sa dešavanjima na sajtu?

kako nema
znaš li ti čiji je ona dupli?

Zašto trpanje Rajdera nije utisak? Pa imalo je čak dve svoje teme i dovelo do zagušenja na još najmanje tri druge.

edit: Pozdrav za tebe Peki, izgledaš užasno seksi kad prekrstiš noge.

Ovo je meni sve tako konfuzno...

znaš li ti čiji je ona dupli?

Jovanka - Davorjanka?

Zašto trpanje Rajdera nije utisak? Pa imalo je čak dve dvoje teme i dovelo do zagušenja na još najmanje tri druge.

Zaboravio sam, jebiga...
EDIT: izmenio...

Dobar dan da li sam u emisiji?

Halohalohalohalo, Danas mi je rodjendan(punoletstvo!) a nisam dobio odabranu, to je moj utisak nedelje
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwzUQhvyjL3cI1u7shm570og5NvcCTk7-ikxZsgh7dX1o_ckBBnw

Srećan ti rođendan cornelije dasi živ i zdrav!

Glasam za predlog broj devet.

Sad ukucah da vidim ko ti je taj Šonsi, ono ShoNNe007, zajebajaš da je to Agilni? Brate, moram pod hitno neki svoj dupli da napravim.

tri vukajlijaša na okupljanju nisu dali ni dinara, a šest njih je dalo samo 200 din jer su mislili da je to dovoljno. A popili su za 1000 skoro. Posle smo ja i leprikon morali da damo iz svog džepa 3500.

Ne, Agilni je pod nikom Šonsi, možda ćirilicom...nije ShoNNe007

Nemoguće da je Agi Šonsi??? Pa nebi meni Agi jebavao dadu dadinu, Jel tako Agi? Reci im da nisu u pravu! Agi zašto ćutiš?

Ne, ozbiljno je Agilni Sone?

Bilo je objavljeno u Agi šizenju...