Prijava

I da,

Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje.

osim ovog pisanija na vuki, pišem poeziju i imam 30 pesama za sad.

Маестро ♦
I da,

Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje.
osim ovog pisanija na vuki, pišem poeziju i imam 30 pesama za sad.

Ово прво писање ти и не иде нешто нарочито, могу да замислим каква је тек поезија. Шукно! лололо

Ma ovo je kurac, defke sve stare godinu i više dana, poeziju pišem od maja i malo sam bolji nadam se, više sam se posvetio tome.

Mene pošalju u vojsci kad sam bio kod garnizonskog psihijatra, i on me vrati sa zapečaćenim izveštajem, koji sam naravno otvorio. Kakva govna od ljudi, ovamo sa mnom priča kao "da, da, razumemo se, da, to je to, sasvim shvatam, ali shvatite i vi, ovo je vojska, i to mora da se odradi, i mi obrazovani ljudi treba da znamo za patriotizam, žrtvovanje", i ta sranja, a šalje procenu: narcisoidan, agresivan i autoagresivan, asocijalan i antisocijalan, bez ozbiljnijih psihopatoloških poremećaja. Govnar. Bar da je rekao da sam lud, ali ne.

Valdemar otišao kod vojnog psihologa - ljudi odmah uveli civilno služenje armije lolo

Mene pošalju u vojsci kad sam bio kod garnizonskog psihijatra, i on me vrati sa zapečaćenim izveštajem, koji sam naravno otvorio. Kakva govna od ljudi, ovamo sa mnom priča kao "da, da, razumemo se, da, to je to, sasvim shvatam, ali shvatite i vi, ovo je vojska, i to mora da se odradi, i mi obrazovani ljudi treba da znamo za patriotizam, žrtvovanje, i ta sranja" a šalje procenu: narcisoidan, agresivan i autoagresivan, asocijalan i antisocijalan, bez ozbiljnijih psihopatoloških poremećaja. Govnar.

Psiholozi su najveća bagra na svetu što postoji. Što ti ljudi znaju da pogreše to niko ne zna. Najgluplja stvar kad vadiš lekarski i razgovor sa psihologom, najobičniji neobavezni razgovor od minut dva i on ima tri opcije da izabere:
1. prosečno inteligentan
2. ispodprosečno inteligentan
3. nadprosečno inteligentan
I kako on na osnovu pitanja 'kako se zoveš, odakle si, čime se baviš, šta rade tvoji, gde živiš' da proceni koliko si inteligentan?

narcisoidan, agresivan i autoagresivan, asocijalan i antisocijalan, bez ozbiljnijih psihopatoloških poremećaja.

ahahaha šta li si mu rekao kad je ovo zaključio...

Rekao sam da sam anarhista, da volim da se ogledam u ogledalu i da imam potrebu sve da ih ubijem pa onda sebe, ali da ipak znam da je to samo mašta :)

naravno.
psiholozi su idioti, ja sam morala da idem kod psihologa u srednjoj školi, naterali me, rekli da je neophodno zbog mog ponašanja.
šta mi je sve rekao, dobro sam živa sad.
i ništa nije tako kao što je on rekao da će da bude.ja stvorih porodicu, imam zdravu i pametnu decu i zdrav brak već 16 godina...

Valdemare, i ja volim da se gledam u ogledalu poslije kupanja dok brišem tijelo peškirom i utrljavam kremu.

Utrošeno vreme: 8 min 24 sec
Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 27 od 41
Rezultat: 27 od 41 (66%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Јбт, мене држали преко пола сата на разговору кад сам вадио за возачку. И на регрутацији ми нешто свашта писали. Као асоцијалан, овакав, онакав.
Багра, бре, то го везиста.
Отишо сам после кући и испричао све другарима. Шиљи и Алфу.

Podsetili ste me sa psiholozima. ;-) Na faksu bio sistematski onaj obavezni i sad moraš da odeš. Odem ja to sve obavim čitav dan se izdrndao i na kraju kod psihologa... Tako pita ona mene svašta... pogleda na ruke usplahiri se žena. Zavrni rukave. Ja zavrnem. Je si ti to hteo da sebi oduzmeš život?! A? Pa ti ožiljci. Aman to od pečenja rakije i posla u šumi, objašnjavam ja njoj da sam svakakve poslove radio, da su moji kazandžije i sa se lako ispržiš kad pečeš rakiju i da je skorašnji taze ožiljak bio od pegle, opržio se. Jok, pa jok. Hoće da zna zašto sam se hteo ubiti. I ja objašnjavam... i ona mi i za sutra zakaže sesiju, nije mi htela dati pečat za sistematski. I štaš ja sutra dođem, opet joj kažem da su ožiljci od posla i pegle i nekako ti ona fala kurcu skapira da pričam istinu. Koza.

Datum: October 25, 2013 09:33:42 PM
Utrošeno vreme: 8 min 6 sec
Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 21 od 41
Rezultat: 21 od 41 (51%)

A izgleda da je fora ovo sa trajanjem testa, ako ode preko sat vremena samo napišu neodlučan. Sve od predloženih zanimanja želeo bih da budem ali ne osećam da mi to leži. I loše pišem.
Samo sam možda na 6 pitanja znao kako da odgovorim. Neodlučan sam u tri lepe, što više razmišljam o nečemu to mi je teže da se odlučim

i utrljavam kremu

Zamišljam te kako utrljavaš kremu, i odmah mi nije dobro. Gde ili kuda je utrljavaš?

Skoro svima je ispalo da su tihe i nežne dušice koje vole da pišu, baš neobično.

http://s15.postimg.org/canvbsha3/test.png

Kurčina. A ne bi se psihijatar sa mnom složio. Mada, glup je test koji ima samo dva moguća odgovora, na više od pola je mogao ići bilo koji drugi odgovor.

Odoh sad da radim onaj test za modu, taj je bitniji.

Jbte, baguje mi test za modu kod šestog pitanja! Koji kurac?!

Naziv testa:
Datum: October 25, 2013 09:44:09 PM
Utrošeno vreme: 7 min 5 sec
Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 23 od 41
Rezultat: 23 od 41 (56%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Glupost

Gde ili kuda je utrljavaš?

pa svuda, po cijelom tijelu :)