Prijava

Kurac moj

Sad idi i popuni za sebe.

Moje je, vjeruj mi.
Ima možda samo 3-4 moguća rezultata, pa se poklpilo...

Test je šit. Džejn Ostin, Razum i osećajnost. Treba neko da mi kaže da sam hodajući sentiment od čoveka, kao da i sam ne znam.

U pravu je Grof, skroz.

Teme kao da vrište od ljubavi, vukajlijaši pevaju i njišu se u ritmu

♪♪♫ I just wanna feel real love
Feel the home that I live in
'Cause I got too much life
Running through my veins, going to waste... ♫♫♪

smorio se kod sedmog/osmog pitanja. šit od testa što reče Valdemar.

Test je šit

Nije loš test, ali ima oskudaciju izbora, to jes'. Daj neki bolji ako znaš, ja nisam naleteo na nešto jače od ovog na netu, a da je na srpskom, a i pravi testovi ličnosti se kupuju i nisu baš jeftini..

Naziv testa:
Datum: October 25, 2013 10:29:29 AM
Utrošeno vreme: 15 min 24 sec
Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 22 od 41
Rezultat: 22 od 41 (54%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

dobro.
Al kurac je test, ima 4 tipa pitanja i vrti, peške bi ga rešio sto odsto al nije fer, ova ocena prosečnosti je najgora, kao idealista, ustvari kurac na biciklu samo što ti ne kažu da nisi sposoban da zavežeš pertle i da kasniš na posao jer maštaš o tome koji bi čvorbio najbolji. Ja nisam takav, više sam čovek od prakse i inplusivnog delovanja kad zavežem pertle trčim a ako mi se odvežu pa padnem i razbijem njokalicu polijem ih benzinom, zapalim... Posle naravno pišam po njima, jer mi gore noge i tako ukrug.
Kapiram da ova metafora najbolje objašnjava moju ličnost, tj. ja sam - kreten.

Naziv testa:
Datum: October 25, 2013 10:51:31 AM
Utrošeno vreme: 4 min 43 sec

Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 25 od 41
Rezultat: 25 od 41 (61%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Može da se lažira test 'ladno, provaljiv je više nego uobičajeno...

I šta uopšte znači "Tačni odgovori"? Ko određuje šta je tu tačno?
Da li vas kroz život vodi srce ili razum? I šta je sad tu tačan odgovor?

Da li je neko primetio da se samo Radijacija razlikuje od ostatka sajta? Ko tu laže, ko ima spremne odgovore, koga finansiraju strane službe i iluminati?

Дечко, што сте тихи толико?

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

ŠKK SVEŠTENIK I RELIGIJSKI PREDAVAČ???

L@ki, šta kaže tebi? Ima li nade za čovečanstvo?

Mene boli kurac, rekli su mi da ću da bidnem menađer ili vladin službenik, upalim rotacije na audiju i nema kasnim na Šalke. :)

ja imam 20 tačnih lolo

Natnat
I šta uopšte znači "Tačni odgovori"? Ko određuje šta je tu tačno?
...

Meni su više puta rekli da nisam tačan. :(

Meni baš retko.

OVAJ TEST JE GOLO GOVNO. Pun teških pitanja na koje ni sam nisam siguran da li uopšte znam odgovor.
ali

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

ovo je tačno.
Ja sam usamljenik. Imam samo jednog druga. Gade mi se ljudi, ljudska rasa i društvo uopšte. Milion puta poželim da odem sasvim sam u kafanu i pijem. Ali ne mogu, znam da će me gledati kao budalu. A ne volim da me neko gleda. Naročito kao budalu. Volim kad me puste u tri pičke materine. Jedva čekam da nadjem pravu devojku da se oženim i da živim sa njom u naša 4 zida.