Prijava

Čiji je ovo tatic?

ne vidim ja to...

pa kad kliknem na link dobijem samo slike...

O gde si Jelena da mi srce smiriš
da u ovoj noći malo dušom danem?!

Тема се безвезе зове. Тишина нема звук, треба можда променити у "протест ћутањем" или направити нешто смешно са неким заградама.

smorilo je stajanje...

ostavila je neki humanitarni br.

end d vižžnnnnnnn det voz plentid in maj brejnz

vidoh, jebe me net opasno...

Trebalo je da sklopi pakt sa par kompanija i reši problem - dođe do novca - na lakši način.

Npr, ode i ostavi kutiju na kojoj piše BOX paketi već od 19KM i ispod "Uspela sam da ovoliko stojim zahvaljujući Vendoxin kapima". I voila

U pravu je Deki.
http://m.mondo.rs/cs/a627718/Info/Ex-Yu/Pomahnitala-zena-napala-zivi-kip-u-Prijedoru.html

Glasno ćutanje Topićeve zainteresovala je region, a režiserku je "tretirao" i "Vujaklija", najveći rečnik slenga u srpskom jeziku sa rečima "Ma koga briga što ona ćuti, važno je da Ekrem i Zorica imaju šta da kažu", piše "Prijedor 24H".

Vukajlijaje relevantna! Sad će još da Stoja otvori svoj nalog pa da objavljuju njene defke u Svetu.

,,Kada bi pokazala tange, možda bi bilo neke vajde od protesta... Oni koji nisu razumeli i ne treba, pošto su isti kao pomenuti Ekrem i Zorica... Pozdravljam svaki način protesta koji ne ugrožava nikoga i ne nanosi štetu... Ma glupost, devojka kopira studetkinje Akademije umetnosti koje su pre mesec dana u Banjaluci prale glavnu ulicu, stajale zatvorenih očiju, plakale... Verovatno to radi za kintu... Bolje bi joj bilo da ide spremati ispite dok nije prošao socijalni rok... Cura ne radi za kintu, niti prosi na bilo koji način. Niko ne zna zašto ona to radi i lično mislim da je performans veoma dobar. Da li ona pokušava da skrene pažnju na lošu socijalnu politiku i druge društvene probleme, ne znam, ali ako na to cilja, dobro joj ide. Možda kopira druge, ali to se ne viđa često na ovim prostorima i ovako nešto će naterati ljude na razmišljanje - bili su samo neki od komentara posetilaca "Vukajlije".,,