Prijava

idem da sta iskomentarisem na onaj poster mozda izadjem u novinama

Jebote, zatvorena ulica ispred Patrije, nema više kružnog toka, sve pješačka zona. Nikako se navići na ovo.

Što se tiče ove cure, žao mi je što nije padala kiša nikako, samo sam htio da vidim reakciju na to. Da li bi izvukla ambrelu ili bi stajala na kiši.
Što stoji? Iskreno, zaboli me. Ionako će na kraju sama reći, što da se zamaram takvim glupostima.

I stvarno, dokle više ti primitivni komentari čim neko otvori temu? Takmičenje, ko će prvi ispasti najveći kreten? Moderatori, možete nekad malo spema obrisati, neće vam se miš pokvariti.

Da li bi izvukla ambrelu ili bi stajala na kiši.

Стајала, има слика негде, можда качили и овде. У кабаници и са црним кишобраном.

E hvala, rte, samo to me je interesovalo. Sad čekam njeno saopštenje javnosti.

Мени је ово скроз ок. Кул начин за скретање пажње. Постоји милион могућности због којих је ово радила. Скренула је пажњу на више различитих ствари, тако да је сам наступ прилично широк. И искрено се надам да никад неће обелоданити зашто је заправо то радила.

I stvarno, dokle više ti primitivni komentari čim neko otvori temu? Takmičenje, ko će prvi ispasti najveći kreten?

Лепо ја рекох. После дужег времена неко мало више образован је успео да привуче пажњу поред свих ових старлета и старлетана, а све се свело на то да се и овде прогласи пајсерком и лудачом и да се расправља да ли је симпатична или није.

Али обратите пажњу на њен стил облачења. Потпуно закопчана до грла, у широкој гардероби. Тотална супротност девојкама које голотињом привлаче пажњу.

Ja bi to prijavijo za narusavanje javnog reda i mira. Glasno, a usred grada, neide rodjaci.

Jel ti radiš nešto u životu osim nekropostovanja?

Зар ти ниси тражио трајни бан и да ти обришу све дефиниције?

Гласно ћутање - немогућа мисија за жене.

Onda budi dzentlmen, i odjebi u smokingu

Jebe mi se tačno. Rekao sam šta sam imao, pripit doduše, ali i dalje stojim iza toga. Ima ovde pametnih stvari zbog kojih sam to veče odustao od slanja pevetea moderatoru sa tim zahtevom i samo zbog toga nisam odjebao. I? Koga boli kurac?

Дечко, ако се брецаш по форуму зато што лик ту и тамо "оживи" неку тему, треба да се запиташ шта је стварни узрок нервозе. Ово морам чешће и себе да питам...

Nisam se uopšte brecao, možda si ti to tako shvatio. Samo sam prokomentarisao tako jer je 80 posto Mesjinih postova nekropost. Inače, nemam ništa protiv njega. A i šta se ja pravdam koji moj