Prijava

Ladno Brena vodi. Ja se lomim izmedju Kuste, Divca i Stefana.Na kom je sajtu ovo, stvarno

Кокпит Александра Вучића. Усисници на моторима Марине Абрамович. Емир Кустурица у пламену, тринаесторо мртвих. Проблеми са Цециним стајним трапом. Чавић слетео са пола секунде закашњења. Позивају се путници да се укрцају у Лепу Брену.

Mene blam od ove ankete

Može na transfer.

Đorđe David
Iva Štrljić
Đovakova Devojka Jelena
Bivša Modelsica #1
Bivša Modelsica #2
Dragan Đilas

Sad kad pomenu đovakovu devojku jel se samo ljudi računaju u kandidate jel može pjer da ima svoj avijon.

Može na transfer.

Može komotno

Pavle Vujisić. Jeste da je mrtav od alkohola ali to je bila tolika legenda da je on za mene i dalje živ. Kakva gluma, kakav čovek, ekstravaganca. Treba da dobije avion.

Ja nisam mogao da verujem da su jebeni avion nazvali po jebenom đovaku. Koji kurac nazivaš avion po živom čoveku ni ameri presednički ne zovu Obamin ili presjedniči nego Air Force sunce mu poljubim.

Ako može đovak može i Čiča. Živ je Draža umro nije ! Može neki veliki čovek, Divac bre !
Ili Kaizen, ionako bi ga boleo kurac.

čist idiotizam sa davanjem imena avionima ali ajde ako već mora nek bude zlata paplacko, margit savović, đula mešter, danilo kiš, janoš mesaroš, čaba silađi, brigita molnar...

Rajderu tema nije živi edipovci srbije već žive legende srbije pogrešio si temu jbg

treba da se zove BRENA. sve ljude koje poznajem a da imaju koze, obavezno se jedna zove brena. koze su bele - avioni su beli; koze se pentraju po planinama, tj. uobičavaju da obitavaju na velikim visinama - avioni lete na velikim visinama. ergo - BRENA!