Prijava

Vidim ja žali mi se baba ovih dana nešto...
Ma i ti se nosi u kurac, dosta je bilo.

mnogo su se razmahali krilima, koliko pratim.

ti prestani da jedeš šuljeve devojko, pratim te već neko vreme po sajtu i samo nešto sereš kondilomu jedan....svima nalaziš neke mane u pičku materinu a ne vidiš koliko jebeno smaraš i uvlačiš se polovini autora u dupe...jebote odjebi više da ti ne bi zalepio šamarčinu majmune dosadni

А и било ми чудно како Панинару увек прилећу неки Догови, Бобови, Пупкови и слични... Сад видим какви су то односи :)

svima nalaziš neke mane u pičku materinu a ne vidiš koliko jebeno smaraš i uvlačiš se polovini autora u dupe...jebote odjebi više da ti ne bi zalepio šamarčinu majmune dosadni

Odseri, majmuncicu mali, za tebe sam mama majmunica, bo te onaj ko te odbanovao.

Пезосе ово није било продуктивно. Погледај шта си урадио са Небитне.
Панинаро јеси ти разуман човјек?

Понављам још једном, причам о темама које се тичу рецимо других аутора, као што је твоја. Ако дођеш и отвориш тему о гајењу печурака то је ок, заболе ме, али ово је нешто друго.

Ja sam se nakon zatvaranja teme lepo izvinio Žajku pričao s Brusom, koji je temu i zaključao. Nije mi namera bila da vredjam čoveka. Samo kažem.

ja sam za tebe Vidovdan romkinjo siromašna

okej izvini na malo oštrijem tonu, nije mi bila namera da vređam jer nisam inače takav al iznerviralo me jednostavno

Stevan

Daudi sam lizao analni otvor, onomad kad smo tukli Spartak zlatibor vodu, a Dule Vujosevic je debela svinja

imam i ja nešto da izjavim za dnevnik. Nisam čitao sve stranice ima mnogo. Mislim da sajtu opasno nedostaju one lude lobanje koje su pisale bolesne defke i bolesno dobro se sprdali po forumu. Pre svega mislim na Burzuma, a zatim na Frenki Delevru, Jogurta, Samhaina, Dankana Fergusona itd, da ne nabrajam, zna se otprilike koja je to ekipa. Jebote, bukvalno sam plakao kad sam čitao neku raspravu između Burzuma i Kurda, gde je palo i lično vredjanje, gde Burzum na kraju piše Novi šampion i titula naš Burza je opet najbolji,nešto na taj fazon. Ima i sad ludaka na sajtu, nije da nema, al su u strašnoj manjini i nema više te kvalitetne sprdačine.

ja sam za tebe Vidovdan romkinjo siromašna

Problem sa malim majmunima poput tebe je sto svojim idiotskim forama oterate ono malo zenskog sveta koji se pojavi pa se posle cudite sto je peder bal. ako si tako duhovit i u zivotu mogu misliti kolko vremena provodis drveci sam svoju pisu.

смицалица нисам знала да си таква смицалица

Смицалица стварно мисли да може извући побједу у овој дискусији.
Зашто си вукајлијо пропала?

Pa devojka može da vređa, što je to odjednom postala umetnost i veština? Napušavanje, šta, ništa neobično?

Ja sam Hrvatica...vjerojatno jedina (aktivna) ovdje i izgleda da volim Vuku više nego svi vi zajedno....
Svašta sam doživljavala i kao žena i kao Hrvatica, ali me ništa nije moglo otjerati odavde.....
Žalosti me sve ovo što čitam :(
Ne želim i ne prihvaćam da je Vuka govno! Apeliram: ljudi, saberite se i sredite prioritete...prioriteti su vam se pobrkali....kad ne znaš gdje bi započeo - vrati se na početak! Back to the roots!

Deep pupak

Stevan
Daudi sam lizao analni otvor, onomad kad smo tukli Spartak zlatibor vodu, a Dule Vujosevic je debela svinja

Лорд Пани.

To komade dodji nam u mirovnu misiju :) sasvim si u pravu.

СВЕ ЋЕ ДА КРЕНЕ НА БОЉЕ АКО СЕ ОТВОРИ ''ЈЕБАЊЕ'' У АКТИВНИМ... А ДАЈ КАЗАНЕ НЕМОЈ ДА СИ ГЛУПАН, ЗАР НИВЕУ И ЖИЛЕТ БОЛИ КУРАЦ ДАЛ ЈЕ ЈЕБАЧ НАПИСАО НА ФОРУМУ ДА ''ЗГОВЊАВА СЛОВЕНКЕ КОСЈЕРИЋКОМ ПАЛИЦОМ''. ЈА ТИ ГАРАНТУЈЕМ, КАО НЕКО КО ЈЕ УПОЗНАТ С ТИМ РЕКЛАМАМА, ДА ГЛАВОЊЕ ИЗ ЖИЛЕТА И НИВЕЕ ВРЛО ДОБРО ЗНАЈУ ДА ГРО ТВОЈИХ ПОСЕТА, ТВОЈА ЦИЉНА ГРУПА, А ТО СУ ЛИКОВИ КОЈИМА ЈЕ БЕНИ ХИЛ СМЕШАН, ДОЛАЗИ ЗБОГ ГИФОВА РАЗНИХ МАЧАКА И ПОНЕКИ ГИФ МЕЧАКА.

ВРЋАЈ ЈЕБАЊЕ.

i kao žena

nemoj da zezaš, uvek smo se držale zajedno. i pametnije smo od njih 100 puta.

ВРЋАЈ ЈЕБАЊЕ.

Kako nisi u toku, postoji, samo se zove FORNIFIKACIJA.