Prijava

Комаду, сад сам у недоумици... Твоја изјава имплицира да су жене и Хрватице два различита појма. Чињеница је да жена не мора бити Хрватица, али Хрватица мора бити жена. У Србији нећеш никада имати проблем што си Хрватица, иако ми сматрамо и Хрвате за жене, али немамо исти однос и третман као према Хрватицама. Уосталом, што каже Севе, добродошла у клуб. Ми традиционално и на све друге начине ``нално`` волимо и поштујемо Хрватице. Вука је само сајт, а ми га чинимо оваквим или онаквим.

FORNIFIKACIJA

Ко је назвао тако тему? Борис Тадић?

ово женско солидарисање трансфер блама повелик

Борис Тадић?

Mislim da je, u trenutku imenovanja, samo Valdemar i par smrtnika znalo šta znači. lol

komadu, ne shvataj sranjku za ozbiljno, ne vredjaj se, ne zna da se ponasa na internetu, daj boze da i on ne prosipa duhovitosti na taj nacin po svojoj okolini, ali ne, jer da prosipa ubili bi ga ko zeca.

Ne znači ništa. Zajebao se onaj ko je otvarao.

Ко је назвао тако тему? Борис Тадић?

Mislim da je Kelt, on je otvorio, a za koga je on glasao, pitaj njega.

Čitaj pažljivo: FOR-NI-KA-CI-JA, nema fi nigde...

Какве бре форникације, пичке материне, то жути измислили, нама треба једно ЧЕТНИЧКО, ПРОСРПСКО, АНТИ-СВЕОСТАЛО јебање бре.

oterate ono malo zenskog sveta koji se pojavi pa se posle cudite sto je peder bal.

pa ko te jebe, idi iščačkaj kliker iz bulje

mogu misliti kolko vremena provodis drveci sam svoju pisu.

kožadu sam ogulio sa glavića drkanjem, uskoro će i on da se izliže, al to nije do duhovitosti nego do fizičkog izgleda haha

Fornikacija je bludničenje, jebanje je manje sofisticirano.

Banda raspuštena

Čitaj pažljivo: FOR-NI-KA-CI-JA, nema fi nigde...

Ja ono što čitah, imalo je fi-jeva baš povelikih, nije da me interesuje, ali sam video. Hahahah

Šta da ti kažem, ne treba im pravopis :)

pa ko te jebe, idi iščačkaj kliker iz bulje

ne razumem sto si me napao u startu, ali boli me uvo ja se ne vredjam pa i ti primi malo napusavanja bez nervoze, sajt nisi ti zakupio da teras nekog sa njega, a ako odem da cackam klikere iz bulje to nece biti zbog tebe

Дражилице, `ајде на спавање, сутра устајеш рано за школицу. Да не глумиш дрвеног адвоката или дилдалицу, можда би могла да останеш и дуже. Овако, попиј своје млеко, па правац спавањац. Комад је пунолетна особа, зна да се стара о себи. Љуби те Срањка (ниси довљно дорасла давању надимака, неко се сетио пре тебе, мала).

Zašto ovo nije zaključano?

Да не глумиш дрвеног адвоката или дилдалицу, можда би могла да останеш и дуже.

Sranjka hoce malo dildalice u nadimak

Зашто кер лиже сам себи муда?