Prijava

Otac Gavrentije
одјебати јевропу1

Neka smo gde smo, sad je gotovo, nego samo treba usisati govna, pa onda oprati i izluftirati jamu.

Zabraniti inžinjerima da uređuju društvo.

ubiti djokovica
ozbiljan sam

Šta ti je avion kriv?

imenovanje aviona po teniseru podseca me na nesto sto bi borat uradio

Uz pomoć cisterne i creva.

Ja odoh da peglam ako cemo mi na vukajliji iscupavati Srbiju iz govana i duboko se baviti politikom. O jebo ga pas !

ima li jaci niknejm od ovog gore lolo

AAAAAAA kolko retko ja ovde ulazim kad nisam video da je ollanik odbanovan. Mali keru moram bačim defku da te prestignem, bar po rankingu :P

ako,ako,prestizi :))

Odakle početi? Gde vidite šansu Srbije? Kolike su nam mogućnosti? Čime raspolažemo? Šta raditi? Koji treba da nam bude krajnji cilj?

Сценарио за излазак из септичке не постоји. Тачније, постоје два "сценарија" - први се тренутно одиграва, где власт тумара по мраку и ни не зна у каквим је говнима, а други је да и оно што зна гура под тепих.
Како год се окрене, јасна је чињеница да је потпуно безначајно, чак глупаво и идиотски, давати процене да ће до бољитка доћи за одређени број година - што се код нас свакодневно дешава, а економија и политика нису временска прогноза, па да се погађа и нагађа да ли обући ципеле или сандале.
А што се тиче тумарања у мраку, то нам је својствено - баш неки дан читам новине, и овај нови министар Лазар (завршио Јејл иначе), користи изразе који се више ни у средњим економским школама не користе, тј. који практично више не постоје. Нема нама чупања, нема ни потребе за њим, на правом смо месту.

Одакле вам да смо у септичкој?
Србија јебе по неким питањима!
То што мислите да смо у курцу је ваш проблем.

i to što kažeš, nama je do jaaaja, samo treba da upotrebiš malo
http://mojomums.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/Wall-Glamour-Rainbow.jpg
maaaašteee brateeej

http://www.dodirnime.com/zanimljivosti/wp-content/uploads/sundjer-bob1-300x225.jpg
ju,sto je gej ovaj naziv sajta sa kog je slika.nije neki gej bondidz vec neko sranje.