Prijava

Девојка са којом сам у најдужој вези био је била 30цм нижа од мене лоло, а иначе више волим високе цуре :)

И немојте да кењате за Џесику Паркер, шта, као не бисте имали сношај са њом ? Сећам се пре 6, 7 година кад нисам имао нет, вртело се Секс и град на Б92, свакодневно сам дркао на њу и Саманту.

i te glupe fore"kao ne bi je jebali,ne serite".evo ja je ne bi jebao.mozda mrtav pijan.
jel ona treca ona romkinja sto peva?

Na samantu smo svi drkali jer ima onu bezobraznu ulogu, i svi smo zamisljali da joj radismo sta nam padne na pamet jer nume da kaze ne.
A Dzesiku Parker i onu Mirandu sam proklinjao sto glume , jer mi ubijjau erekciju na Samantu i Sarlot.

samo dve reči: Marija Kilibarda

marija je sve,samo ne mala

manje boli kad mala zena udari.

maznuta fora za poster sa jutjuba.

Meni samo jedna devojka bila iznad 170, sve ostale ispod crte. Više mi leže te manje, ova moja je 169, za po' glave niža, taman.

Au, jebote, pa ja sam i ispod te tvoje donje granice još 10-11 cm. Shit. You huge, huge people. All of you!
http://4.bp.blogspot.com/_0h_lwrQVmNY/S_UyivB2zCI/AAAAAAAAAEQ/4oHngCF2_hE/s1600/AliceAd3blog.jpg

Za one sa jeftinijim ulaznicama: Ljudi, smorka želi da pejstujete njenu sliku ovde.
Odmah.
Da, ovde.
Sad.

Ajde potejto, ne zaebavaj. Dobro ciljam pankreas, a refleks na istezanje toga obara s nogu. Bukvalno. :)

marija je sve,samo ne mala

Sanitarni, to i pričam, pogledaj moj prethodni post :)

ne podnosim niske ribe, male su i zlobne. tripuju da imaju sise zato sto su niske, a realno su manje nego normalne. midzeti jebeni.

Očito sam džarnuo, čim me opet naziva potejtom.
Nisko. Ali, takva je tema lololo
Pošto sam džentlmen, evo otrova u maloj bočici.

treći red odozgo. A tu je i Ogma/Smorka.

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/224474_119699034852452_279835303_n.jpg

ne podnosim niske ribe, male su i zlobne. tripuju da imaju sise zato sto su niske, a realno su manje nego normalne. midzeti jebeni.

pa kad imaju kompleks niže vrednosti xexexexe