Prijava

Procvetalaaaaaaa
lipaaaaa i topolaa
procvetalaaaa
lipaa i topolaaaaa
kud se šeću
Draaaaža i Nikola
kud se šeću
Draaaža i Nikolaaaa

Čiča levoooo
aaa Kalabić desno
čiča levo
a Kalabić desno
oće kraalja da vrate
na presto
kralja Peru
da vrate na prestooo

Ravnom gorom
procvetalo cveće
Ravnom goroooom
procvetalo cveće
kud se Draža s četnicima kreće
kud se Dražaaaaa
s četnicima kreće

Kad bi se krenulo sa izbacivanjem idiota iz ove zemlje, od vrha ka dnu, prvo bi se ispraznila skupština, pa kancelarije, pa onda fabrike, itd., i na kraju tek poneki seljak mogao bi da se vidi kako okopava kukuruz, i nekoliko dece kako se igraju. Zato sam protiv ove peticije.

Уф, каква тешка генерализација.

Па и генерализација, што мислиш да у скупштини нема и добрих посланика... Итд итд...

Mnogo je gadna stvar kada svoju frustraciju usmeris prema necemu velikom, kao na primer prema celoj naciji iz nekih mikro i licnih razloga.

Kod zena je obicno u pitanju kurac. Nesigurno zensko je nervni gas u ljudskom obliku, a sad, koji baja je sutno ovog raspalog skota ne bih znao.

ODUZETI I VALDEMARU DRŽAVLJANSTVO NEK JEDE PEČURKE NEGDE DRUGDE LOLO

Kapiram da ti misliš da je Srbija večita žrtva i da nikad u svojoj istoriji nije neko zlo učinila? Takođe, verujem da ti misliš da su četnici bili borci protiv okupatora? Misliš li i da je Srebrenica izmišljotina velikih sila? Verovatno misliš da su nas bombardovali jer nas mrze?

Ако је Србија икоме зла начинила, начинила је себи. Четници су се борили против окупатора! Остали су на лошем гласу доласком комуњара на власт, јер јелте историју пишу победници. У том случају - нажалост. Што се тиче Сребренице више је исценирано од страна Великих Сила. Бомбардовали су нас јер смо пружали отпор јебeној глобалистичкој модернизацији. Имаш ли ти ишта свето, верујеш ли у нешто? Јесу ли те родитељи икако васпитали? Како се зовеш и презиваш, бездушниче?

A Sloba ti je bio dobar?

Био је бољи од свих ових који нас јебу тринаест година...

Činili smo govna i sad smo sami krivi za to što nam se dešava. Iza senke kulta večite žrtve Srbija je sistematski činila zlodela prema drugim narodima, ali je velikosrpska matrica to uvek uspevala da zataška.

Опет овај смарач...

Još jedna tema gde će se ljudi pljuvati međusobno...

Нажалост. већина ће подржати обећане паре него постојећи образ.

još da se osude odgovorni za genocid u srebrenici i agresiju na kosovske albance, pa da konačno mi savesni, ne-nacionalistički ali nadasve patriotski članovi ovog društva, možemo na miru, bez ljage kojom smo sada okićeni, da živimo kao ponosni gradjani Srbije i da konačno možemo da se pridružimo našoj savezničkoj braći u evropskoj uniji, jer tamo nam je i mesto.
a nacionalistima i neonacistima sa ispranim mozgovima koji još žive u prošlosti i plaše se da pogledaju istini u oči, poručujem da za njih nema mesta tamo kuda neumitno koračamo, sve dok ne promene stavove i prihvate realnost.

Често ме срамота што морам да делим са неким људима ово мало хумора на сајту...

Gavro, dobar si momak, te se najiskrenije nadam da je ovo trol pitanje.

Зар свако, ко је остао доследан себе и свог народа, вере, спрских традиција јесте "трол" или како већ? Само зато што мисли другачије, а да ви ћете радити у озбиљним фирмама, па како и не, стиже модернизација, еј бре МОДЕРНИЗАЦИЈА! Па сигурно боље да ринтам код швабе за петнаес иљада, него да раним ђецу из своје баште, а не могу јер ће ова гамад и моју башту продати. Јебале вас паре да вас јебале!

Ne jedite govna.
Izdaja svog naroda je najveća sramota koliko god narod sraman bio.

Народ је сада најсрамнији...

Jebite se govna komunjarska.
Ravna Gora i Čiča večno žive.

!!!

Kad bi se krenulo sa izbacivanjem idiota iz ove zemlje, od vrha ka dnu, prvo bi se ispraznila skupština, pa kancelarije, pa onda fabrike, itd., i na kraju tek poneki seljak mogao bi da se vidi kako okopava kukuruz, i nekoliko dece kako se igraju. Zato sam protiv ove peticije.

Када би се гамад лепо наслонила уза зид и лепо пострељала све би било идеално!

Ne jed'te govna familije vam. Ja sam iz četničke familije i iz prve ruke znam da je ta bratija sarađivala s okupatorom. Molim lijepo, navedite mi i jednu veliku bitku između četnika i njemaca? Nema je. Moj se đed kurči sa četništvom, a kad god ga to pitam, ne umije da mi odgovori.

Dilane, ko je Sonja Biserko?

Nemam pojma, mada ima smijesno prezime.

to sam i ja odmah primijetio.

Ne jed'te govna familije vam. Ja sam iz četničke familije i iz prve ruke znam da je ta bratija sarađivala s okupatorom. Molim lijepo, navedite mi i jednu veliku bitku između četnika i njemaca? Nema je. Moj se đed kurči sa četništvom, a kad god ga to pitam, ne umije da mi odgovori.

Рачунај да си имо Дражићеве, Љотићеве и Недићеве четнике... Дражин није био сигурно, ако је тако као што кажеш. А што се тиче битака, прочитај књигу ратну преписку Драже Михајловића и Момчила Ђујића, књига Мирослава Самарџића. Кад спојиш кликере из књиге покрићеш се ушима. Наравно морао би да познајеш и идеологију комунизма како би открио где се налази та светлост да ли на петокраки или на кокарди...

Nemoj ti meni pričati leba ti. Pitam te lijepo. Bitku? I kolko pokojnih njemaca u njoj?

Nemoj ti meni pričati leba ti. Pitam te lijepo. Bitku? I kolko pokojnih njemaca u njoj?

Пропитујеш ме? Јако ниско Дилане. Књигу у шаке и на читање...

dobar si momak, te se najiskrenije nadam da je ovo trol pitanje.

A ja sam opet pomislio da je tvoj post vrhunac cinizma. Ili trol, ili štagod.

Ponekad stvarno ne mogu da verujem da je pedesetogodišnje komunističko ispiranje mozga izrodilo učenike koji su žestoko nadmašili svoje učitelje.

Kakvi i koji nam se to zločini prišivaju ? ... Ne znam ko od vas ovde postavi link ka članku u e-novinama ? ... E brajko, jak si mi izvor našao. Ima li antisrpskijeg elektronskog medija od njih.

I nemojte se deliti, Srbi moji, jer znajte - krene li opet neka "tarapana" ista će nas kama opet klati, i prvo- i drugo- i trećesrbijance. A Sonja Biserko nije ni iz jedne od "Srbija". Pametnom dovoljno.

Propitujem te. Ti imaš 14 godina, a ja sam ideologije odgovorao kad si ti učio jednačine sa jednom nepoznatom. Dakle, bitke?

Ne jed'te govna familije vam. Ja sam iz četničke familije i iz prve ruke znam da je ta bratija sarađivala s okupatorom. Molim lijepo, navedite mi i jednu veliku bitku između četnika i njemaca? Nema je. Moj se đed kurči sa četništvom, a kad god ga to pitam, ne umije da mi odgovori.

Zanimljiv podatak sam nedavno saznao: U aprilskom ratu koji je je l te katastrofalno završen zbog rasula u državi i vojsci, Vojska Kraljevine Jugoslavije nanela je gubitke švabama kakve nije nanela ni jedna druga država koju su napali do SSSR-a. A za tih desetak dana izginulo je više švaba nego za sve četiri potonje godine rata, što od partizana, što od četnika.

Propitujem te. Ti imaš 14 godina, a ja sam ideologije odgovorao kad si ti učio jednačine sa jednom nepoznatom. Dakle, bitke?

Изгуглај ако немаш књигу...

Ево Дилане, Адвокадо је образован момак нека ти он држи часове, ја сам заузет...

Dakle, bitke?

Loznica, Šabac, Kraljevo ... Hoćeš još ?