Prijava

Evo izguglah. Kod Ljiga poginuo jedan Njemac prilikom dijeljenja talijanskih makarona braci cetnicima. Navalili svi od jednom i covjek pao s karoserije. Ubistvo je pripisano cetnicima, ali im je oprosteno posto su, jelte, saradjivali.

Ево, ако ни Адвокадо не буде могао, може Ујка Сима да ти помогне... Верујем да ће бити расположен.

Evo izguglah. Kod Ljiga poginuo jedan Njemac prilikom dijeljenja talijanskih makarona braci cetnicima. Navalili svi od jednom i covjek pao s karoserije. Ubistvo je pripisano cetnicima, ali im je oprosteno posto su, jelte, saradjivali.

Уууу.. Како си ми мачкаст. Гррр... Нека ти буде, ето победио си. И поздрави ђеда!

I zanimljivo je kako su potomci hardkor komunista, nakon raspada SFRJ, postali najveci Srbi i cetnici. Tako da mi, koji to zaista jesmo bili, ne mozemo doci na red da se pohvalimo. Oprosti Sonsi, evo ti jedna spomenica.

I zanimljivo je kako su potomci hardkor komunista, nakon raspada SFRJ, postali najveci Srbi i cetnici. Tako da mi, koji to zaista jesmo bili, ne mozemo doci na red da se pohvalimo.

Аси ти необразован. Прочитај књигу "Косово" од Добрице Ћосић.

Razumijem ja tebe, mlad si. Idi brani Kosovo, čedo.

http://youtu.be/hE_L7B12-BU
Malo muzičke podloge u duhu diskusije.

Како кратко размишљаш Дилане, сјебаће те то у животу.

Četnički vojvoda ShoNNe007, strah i trepet za okupatora širom vaskolikih Kaunter strajk servera.

...И дигнуте главе прекидам расправу. Ајд, нека си ми жив и здрав.

Dilan Dog
Ne jed'te govna familije vam. Ja sam iz četničke familije

Il si izdo đedove il je i Sekula Drljević imo svoje četnke. Treće nema!

Samo Pavlovi, Direktore.

Dilan Dog
Samo Pavlovi, Direktore.

Onda su nam se đedovi lajkovali.

Moj bi Gruban i dan danas glavu dao za Pavla. Da zna sta odje pisem, bi me se odrekao sa 90 godina preko novina.

to ti kažem, nema goreg bana od đedovog!
pozdravi ti meni Grubana, bar sto ljeta da dočeka

свађате се између себе! она то и хоће!

Dilan Dog
I zanimljivo je kako su potomci hardkor komunista, nakon raspada SFRJ, postali najveci Srbi i cetnici.

interesantu pojavu beleži i vikipedija u odrednici o gorepomenutom Drljeviću

Секула Дрљевић (Равни, 6. септембар 1884 — Јуденбург, 10. новембар 1945). Контроверзни црногорски политичар, пријешао је пут од жестоког великосрбина до црногорског индипендентисте, након чега креће странпутицом колаборатора окупационих фашистичких власти.

koga boli kurac šta vam je deda bio. Vi ste govna. To ne menja ništa

koga boli kurac šta ti misliš?

Срби... Народ који нема довољно памети да се сконцентрише 10 минута на једну једину ствар. Туга...