Prijava

a zato se ja serem na život u tim zgradama...jebo te okružen si sa 50 raznoraznih debila...ne možeš glasno ni da prdneš

priznaj sve lepo, pokaži kajanje, zamoli da ti odobre nekoliko rata i plati kaznu - to ti je najbolja opcija

Drugo, te babe usedelice su poremećena govna.

Bio sam sa obe strane ove situacije, bar po dva-tri puta. Jednom smo ortak i ja sa svojim tadašnjim devojkama otišli u neki stan od neke njegove babe u koji niko ne živi da blejimo i zezamo se. Muziku nismo pustali, niti vikali, jedino je TV bio uključen i to utišan do nule, znam da je srbija u fudbalu igrala neke kvalifikacije pa smo to kao pratili.
Nakon sat vremena neko počne da viče u hodniku. Otvaram vrata, kad kreće babetina neka da urla, fazon ''da li ste normalni, znate li koliko je sati, neko pokušava da spava, blabla''. Ja sam samo zatvorio vrata i posle pola sata dolazi murija. 'Veče, 'veče, lične karte molim, izvolite, o čemu se radi ovde, pojma nemam druže plavi šta je komšinicu spopalo. I pajkan kaže, vidi ja sam stajao već pola sata ispod prozora i nisam čuo ništa. Baba koja vas je prijavila je na bensedinima i često prijavljuje ljude bez potrebe. Budite tihi i imajte razumevanja. Hvala - dovidjenja.

A pošto živim u zgradi sa dosta iznajmljenih stanova i studenata, gotovo svako drugo veče neko reši da pravi žurku za celu zgradu. Naravno, uvek iskuliram jer u neko razumno vreme (1h, 2h) ipak se utišaju i jer naravno i iz mog stana često dopire buka kad se zapijemo ili svake nedelja kad Partizan igra EL pa očekujem isti nivo tolerancije.

Neee, ti prijavi ljude zbog malo muzike, a znaš zašto? Zato što znaš da su to normalni ljudi koji ti neće otkinuti glavu posle. Samo primećujem.

Moj komentar se odnosio na to da nikad ne bih išao da urazumljujem pijanu bagru, ako DODJE DO TOGA da prevrši svaku meru ili bar onu koju ja imam.

Situacija koju ne bih istolerisao je na primer da se ta buka ponavlja često ili da traje po nekoliko dana. Nebitno da li neko pravi žurke, bije ženu, ispraća sina u vojsku ili gleda grand šou. Treba da se ima malo razuma jebote, a ako ga taj nema da sam proceni da li preteruje ili ne, onda ko ga jebe.

priznaj sve lepo, pokaži kajanje, zamoli da ti odobre nekoliko rata i plati kaznu - to ti je najbolja opcija

Priznaću sve, pokazaću kajanje, i pitati sudiju da mi pokaže taj zakon po kome mogu odmah da pišu prijavu sudiji, a ne da prvo opomenu, ili da izreknu mandatnu kaznu na licu mesta. Takođe ću ih pitati kako od jedina dva čoveka koja su legitimisali, jedina dva od cele žurke, a koji nisu ni prijavljeni da tu žive, mogu da traže da plate kaznu. I još, pitaću kako to da ne prave razliku između remećenja kućnog reda i remećenja javnog reda i mira. I ako mi sve to objasne, platiću kao ovčica.

Živim u kući, ali sam odrastao u stanu. Još uvek imam traume iz detinjstva da moram tiho pričati da ne remetim komšije. Jebene drkadžije koje pale bušilicu s prvim mrakom ili tuku ženu i decu.
Sad imam jednog privatnika koji po celu noć plete žicu, a s druge strane pijanca koji noću seče bandere motornom testerom ili brusilicom skraćuje gvozdene cevi. Ovaj drugi čak upali reflektor da bolje vidi. Ni jedan od njih dvojice nikad nije prijavio povišen nivo buke niti je napravio problem ako ja odem i zamolim za malo tišine. Te babe po stanovima su za lapot.

Prave vam probleme zbog buke zato što niste GLAVNO MUDO u zgradi, jebiga.

Meni se klinci po celu noć deru u parku ispod prozora, piju, duvaju, sviraju gitaru, nije da mi ponekad ne smetaju, ali bolje i to nego da se vuku po obrenovačkim kafićima, tu vreba droga. Dede su im razbile javnu rasvetu da ne bi mogli da se okupljaju, klinci sede u mraku i dalje po svome. Ta moja baba je mogla da iskulira nekoliko polupijanih prosvetnih radnika koji od svojih jadnih plata ne mogu da iznajme neki klub za rođendan. Ali verujem da je ona u svojoj glavi sasvim u pravu. Al sam i ja u svojoj.

ma samo plati, lakše je veruj mi, a i zdravije...

Prijavi babu da ti pisa u saksije. Pa da. Neka vidi baba kako je kad se podignu prosvetari.

Darth Bruce
ma samo plati, lakše je veruj mi, a i zdravije...

A imaćeš i konkretan razlog da bacaš maler na babu.

pobaksuze se ljudi kad omatore. sto si stariji, to veci baksuz.

krene tako jos od 20 eksponencijalno, kako tebe zivot podjebava malo po malo, tako ti sve to gomilas pa ti smeta sve oko sebe.

Tako je to kad se femkas i neces da kresnes babua.

svako jutro poraniš, sačekaš je kad izlazi, pa kažeš: "Oooo, dobrojtro komšinice, vi još niste umrli?"

Zbilja, limaru, jesi ti to jebo, brate?

на срећу, нисам имао проблема с тим стварима лично, јер сам само пар година солирао у стану а и нико се никад није бунио на галаму у тој згради колко знам, а било је богами фешти ихахај, од гласне зике ноћу до пуцњева из утока у подруму и ходнику лол, ниједном пандури нису долазили макар да провере о чему се ради хахах

jako vam brzo stigla prijava za sud.zna da se oduzi i po 6 meseci.odes tamo i trazis suceljavanje,al ovako je malo glupo jer je bilo skoro.doci ce taj i prepoznace te.imate i vi svedoke ako je bila zurka.kazete da je bilo u granicama normale.do kucnog reda je bila malo glasnija,posle ste stisali.jel kuca ili stan?

Meni je pre negde kad sam pravio žurku u stanu došao komšija, neki bilmez od 100 kila i počeo da lupa na vrata, ulubio ih malo, ja kolko sam bio pijan nisam mogao da dodjem do vrata, al izašo neki drug, najebo mu se majke, hteo da ga bije, ovaj video da nas ima dosta i da će jebeno da prođe i više se nije bunio. To je najbolja opcija, zaplašiš ih.

НА ДЕЦУ ПУЦАТЕ ПИЧКЕ ЖАНДАРСКЕ
није везано за буку, сад упаде мурија у кафић, ајмо документа, и изнесу ме два ортака и испалим комплет разред, њих запишу мене не запишу, коа сам курва