Prijava

E da smo bili pametni pa stvarno pobili svu gamad.

Поново треба размислити о једном јединственом Центру за проучавање историје ратова и међуетничких односа на Балкану у задњих 100 година. Превише је манипулација са подацима код свих Балканаца. Ми још нисмо расчистили шта је све било у Другом светском рату, па је нормално да немамо снаге ни да расчистимо шта је било деведесетих. Сви на Балкану манипулишу са мртвима и то је одвратно. На тај начин скупљају ситне политичке поене са гробова. Срби по мени имају највећу одговорност за такво стање, јер смо дефинитивно највећи, најписменији и најјачи народ на простору бивше глупавштине зване Тугославија. Ако ми то не урадимо, ко ће?

Срби по мени имају највећу одговорност за такво стање, јер смо дефинитивно највећи, најписменији и најјачи народ на простору бивше глупавштине зване Тугославија.

јер смо дефинитивно највећи, најписменији и најјачи

PRETPOSTAVKA JE MAJKA SVIH ZAJEBA!

ОК, Хогаре, критика је на месту.
Ево на чему се заснива та претпоставка:
Срби су најбројинији народ покојне Тугославије. Дакле - највећи.
Срби имају највише школа, јер имају највише популације - дакле, најписменији.
Што се тиче ``јачине`` она је упућена на моћ институција и моћ интереса да сва ова питања решимо.

SVI SRBI POD JEDNU KRUŠKU, BEZ DA SE GURAJU!

edit: SERBIEN MUSS STERBIEN!

ja sam gamad.srecan sam sto hrvati imaju igraca manje.cekam da islandjani daju gol.

Al publika vata ritam, neverovatno :) Da nisu naši gastosi u pitanju?

Da nisu naši gastosi u pitanju?

ma jok, potomci onih njihovih jurišnika sa cera
ima iskaz njihov u edokurca-novinama

Director, мајка му стара, мени диригент личи на Њофру Буђмана, без цвикера.

njima diriguje G. Princip
on im je keva!

Kako ste se primili, a i ja, ali sam morao da proverim, jer mi je bilo neverovatno. Izvodili su te 1987. Štrausov Radecki marš, evo originala:
http://www.youtube.com/watch?v=FHFf7NIwOHQ

Neko se našao pametan pa namontirao Marš na Drinu, i to snimak iz Kolarca, simfonijski orkestar RTS-a sa Borom Dugićem, 2012. Doduše, dobra fora.

Naravoučenije: ne veruj, proveruj. Internet je ovo.

Как'е, бре, Е-Новине, Провироне, јес' ти нормалан? Да ти је ово први линк, па и да разумем...

Nekako je bilo čudno da Karajan diriguje Marš na Drinu. A ovaj Ferdinand, o njemu sam čitao da je bio slovenofil i da je hteo da reformiše carevinu kad dođe na vlast tako da uređenjem postane trostruka, ne dvostruka - Austro-ugarsko-slovenska carevina. Sad, da li je istina to...

nije, to mu samo bila žvaka za aneks Srbije...

SVI SRBI POD JEDNU KRUŠKU, BEZ DA SE GURAJU!

ONDA SVI OSTALI POD JEDAN MASLAČAK!!!