Prijava

Чуо сам да ГМО поспјешује раст длаке тамо ђе је никад имао ниси...

Znači ako konzumiram GMO imaću dlake i na šporetu ?

Сад ми паде још једна мисао на памет, али то да питаш дерматологе... ако имаш рошаво лице (ожиљке) онда можда ту и не може да расте длака. Ако је уништен корен длаке у кожи (од акни), залуд све.

Presadi s' dupeta... Ako mogu masne naslage iz guzice ubrizgavati u usta, š'o ne može slično i s' dlakama?

Za uspešnu bradu trebaće ti:

-super lepak

http://www.office1.rs/artikli%5C1201100000050/1201100000050.jpg

-stojadin i jambolija unutra

http://farm1.staticflickr.com/52/143933867_fccb87e82a_z.jpg

Način pripreme:
Iscediti super lepak u ruke i natapkati na željena mesta po licu.
Dalje otvoriti vrata stojadina i zariti glavu na zadnje sedište u jamboliju sa pokretima glave levo-desno.

Ako je rezultat nezadovoljavajući, ponoviti postupak dok se ne dobije željeni izgled.

Čestitamo
http://www.spirithalloween.com/images/spirit/products/processed/00647537.zoom.a.jpg

Samo da blagosiljam ovu temu svojim prisustvom i da poželim Pezosu srećan odgoj bradurine.

Sve je stvar genetike. Pogledaj kakvu ti bradu imaju ćale, stric, deda, ujak, drugi deda, pa ćeš znati da li imaš nade da budeš Vojvoda. Ako oni imaju retku bradu ili nejednaku, onda do kurca. Ni ti se nećeš usrećiti.
Što se tiče brijanja ili izbrijavanja, to zajebi. Ako imaš problem sa kožom, to će samo napraviti još veću frku, a sa rastom dlaka nema veze. Ja do neke 18-19 godine sam imao samo mali produžetak zulufa, a onda odjednom bio bum, najeb'o mi se majke i sad moram svaki dan da se brijem inače izgledam kao terorista... kontam da mi raste brada milimetar po satu.
Probaj te bubuljice da rešiš nekim preparatom na bazi antibiotika, garant će ti pomoći, jebeš mu mater...

Obrij zdupeta i prelepi na obraze.
Ako nemaš dlake na dupetu, idi čitaj kosmopolitan, sigurno imaju neki savet kako da žene sakriju bubuljice.

Dutjas, koliko je stvar genetike, isto toliko i nije. To je multifaktorska osobina, što znači da je određuje više gene, a što više gena učestvuje u determinaciji iste, veći je i udeo sredine u njenom ispoljavanju. A što se tiče maljavosti, nasljeđuje se holandrično, što znači preko y hromozoma, odnosno isključivo od oca.

Moram i da se složim s granjkom da ako imaš te ožiljke, i ako je došlo do povrede dermisa i dlakinog meška u istom, reci pa-pa...

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/421876/Maturanti-Devete-gimnazije-kao-filozofi
Питај Манчу, види каква му је брадурина нарасла.

počni da jebeš. ja praktikujem sledeću taktiku: jebem jedno pola godine, pa apstiniram mesecima. i tako ukrug. primetim da sam dlakaviji za 20% posle svakog ciklusa jebanja, bez zajebancije. valjda je do hormona, šta li. nije da namerno primenjujem ovu taktiku, samo sam uočio pravilnost u razvoju maljavosti, u korelaciji sa seksualnim životom...

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/239/d/f/forever_alone_by_foreveraloneplz.png

Rajdere to sto si naucio malo genetike ne znaci da si naucio sve, ne nasledjuje se samo od oca. Bolje ti je da imas slabiju bradu, ne moras da se cimas oko brijanja, jedino ako bas zelis da uzgajas rastinje.

A što se tiče maljavosti, nasljeđuje se holandrično, što znači preko y hromozoma, odnosno isključivo od oca.

Majke ti?

Raze
Rajdere to sto si naucio malo genetike ne znaci da si naucio sve, ne nasledjuje se samo od oca.

To i ja htedoh da mu napišem, ne treba kopirati ono što piše iz knjige, samo malo obrađeno (čitaj. izmenjen red reči u rečenici). Vejv, moraš malo dublje ući u tu tvoju nauku da bi mogao da govoriš o nečemu... geni, hormoni i celokupno nasleđivanje "materijala" od oca i majke su jako kompleksniji nego što si mi ti ovde naveo i pokušao da mi napišeš... ne valja ti posao...

Kad smo vec kod brade, da li sam ja jedina ne dzindzer jedinka sa dzindzer bradom? Ima li vas jos koji dele ovu muku? Msm ne cela brada, vec samo deo ispod usta, na samoj bradi

Ne bih znao kao da ti poraste brada, ali zato "Kostim Supercentar" ima brade i brkove za svaku priliku. Moj favorit je Gruco komplet sa nosem i naocarama.

www.maskeikostimi.com

Ako 'oceš da raste, moraš je đubriti.

Što bi moj profesor iz srednje rek'o, nek' ti ženska zapišava bradu?

Joj, vas dvojica, de majke vam ne serite.
Ja sam makar usao i zaceprkao po genetici. A vi? Na osnovu cega vi koji niste ni toliko kazete da nisam upravu?! I zasto mislis dutjase da znas bolje od ljudi koji su se usudili da napisu knjigu za faks kazes da nemaju pojma i ga im je knjiga glupa pa se ne moze koristiti u izmenjenom redosledu reci.
Maljavost, kako si ti napisao se ne da naslediti od ujaka (majkin brat). Sto znaci ni od dede po kevinoj strani.
Uostalom, napisao sam i da je multifaktorska osobina ako ti sta taj pojam znaci, a ako ne, imas na prethodnoj strani.
A hormoni, koje pominjes su takodje pod kontrolom gena (njihova sinteza, sastav...).

Rajderu dovoljan je jedan primer da pobije teoriju, primer kongenitalne
hipertrihoze, prekomerne maljavosti, koji se itekako moze naslediti od majke... Ako prdis, prdi potkovan znanjem. Gde sam ja rekao da mi genetika nije poznata? A knjige za faks necu komentarisati...