Prijava

ne prodajem nego kupujem.

pa i zabranjeno je za mladje od 18 godina tj. tebi

kolko košta u srbiji kutija prangija?

Koliko mi je bilo drago da ih bacam kad sam bio mali, toliko me sad nerviraju. Šta'š, tako sam i ja druge nervirao nekad.
Ovi mali prdeži se daju nekako i istrpiti, ali ljudi bacaju neke hibride i topovske udare za NG.
Izađeš u grad za NG i poneseš topovskih udara, da ti se nađe pri ruci.

Za svaku Novu godinu ili Božić našamaram po jednog neozbiljnog klinca koji glumi ludilo sa petardama i kažem mu "jebem ti mater mali".

Ja sam samo jednoč baco petarde ko klinac. Bacio 2-3 pirata (pazarijo bijo kutiju), skapirao da su govno, pa se bacio na bomb mejking. Uzo 10-15 pirata, uzo komad kanapa i loma mrvljenih vrhova šibica i još ponešto.
Neću da pišem šta sam tačno radio, jer će neki Cokula da upadne na temu, pa posle treba da odgovaram za nečije povrede. Uglavnom, napravio ja tu moju mega petardu, pokopo u zemlju do pola, stavijo kantu limenu preko, aktiviro. JEBOTEBOG, kad je ono puklo, kad je poskočila kanta, kad je izašo iz stražare komšije budžovana stražar, ja mislim da se usro. Nisam smeo dizađem da vidim štetu tu noć, 2 sahata je šeto po dvorištu taj lik. Sutridan, ja napolje, imam šta i viđet, naprailo ono krater posred žemje, stra i grdoba, ko da sam motikom iskopo, onom radničkom, velkom.
Ne zajebavajte se stim, đaolja je to rabota

@Pezo$
Potrazi po radnjama koje prodaju lovacku opermu.

Ja mislio da sam ja otvorio temu.

To je sve go kurac... Mi smo kao deca pucali karbitom! To je posao! A matorci iz ulice su punili kese gasom iz onih boca visokih za varenje, pa vezivali za grabulje, pa na vatru. Krvtijebem kad ono grune! Kod pola komšija se kokoške poizvrtale!

Ma dajte temu o bakljama da izdominiram :D

Kako se zovu one trouglaste petarde? Otvoris 50 tih, sipas u manju kutiju od sladoleda, i krater pravis.

увек сам се ложио на рафале
а и волео сам русински да штекам по кутијама за после празника најјаче петарде, триангле, лептира и тако те фазон брзи гонзалес.

А МАМУ ИМ ЈЕБЕМ било је и оних што пуцају по ''пет'' пута, упува се на трећем путу. А било је и оних турско-израелских динамита што ти разнесу шаку и бубну опну, ставиш је на фитиљ, затрпаш снегом а она пукне

Sjećam se neke žute petarde, Minerva se zvala na moju pamet.

била је богиња своје врсте...

atomic power extra petarda jaca od zelene kobre.

http://mirnovec.rs/zabavna-pirotehnika/1-razred/karabit/
I burad na Klisi mogu da polete. Ko pogodi zice 50 kV dalekovode, dobije spinjetak od vola.

ima li neko iz zrenjanina?