Prijava

http://www.change.org/petitions/fifa-take-disciplinary-proceedings-and-a-monetary-penalty-against-josip-simunic-personal-and-against-croatian-national-football-organization-suspend-the-croatian-team-from-brazil-2014#share

Ево линка, потпишите се, молим лепо. Ко хоће нека уради то, а ко неће јер је превише кул или како већ нека не износи аргументе.

potpisao sam. krajnje je vreme da današnje generacije pokažu tračak dostojanstva, volje, obaveze, zahvalnosti ili barem malo poštovanja prema minulim generacijama koje su izgubile svoje živote. kao što to nažalost rade zlom zadojeni hrvati poznatiji kao ustaše. nažalost ne verujem da će ovo išta promeniti ali moramo pokušavati. pozdrav.

i mi za dom spremni! potpiš iz mesta.

ПОТПИСО ! ЖЕЛИМ ДА ГЛЕДАМ СИГУРДСОНА У БРАЗИЛУ !

Previše sam kul da bih glas'o.

Ja reko Granjka otvorio temu. Evo potpis.

POTPIS'O - JEBI ŠOKCOA!

Potpisao. Je li ovo treba još 5 tisuća glasova?

Умало нисам потписао када сам прочитао Тиборов пост. Заиста ме је дирнуло, одма се види искуство и прави квалитет, прељепо речено. Тиборе позз напред Хонвед и слобода за Жупаније!

Него, "За дом спремни" нема везе са усташама, тај израз је стар вековима и будале које га (као Шимунић) сад злоупотребљавају треба игнорисати тако да НУСМИ ТОРИМА

Potpisao. JEBI USTAŠOA!

Драго ми је д авидим да није Грањка једини аутор на Вуки са мозгом. Плус од мене и потпис за петицију.

SiM
Умало нисам потписао када сам прочитао Тиборов пост. Заиста ме је дирнуло, одма се види искуство и прави квалитет, прељепо речено. Тиборе позз напред Хонвед и слобода за Жупаније!

Него, "За дом спремни" нема везе са усташама, тај израз је стар вековима и будале које га (као Шимунић) сад злоупотребљавају треба игнорисати тако да НУСМИ ТОРИМА

objasni?

e a ovde sve neke peticije niču svakih mesec-dva

Potpisao, želim da gledam Pantelu kako tera lopte na Kopakabani!

Драгиша не могу ти ја то без гусала објаснит

POTPIS'O I JA! Kad Jamajka ne igra, ne mora ni Hrvatska! AJMO ISLANDE U BRAZILOA!!!!

Е да Драгиша имаш добар текст на Тарзанији на ову тему.