Prijava

Како је добио по тамбури јују

kenja se o "za dom spremni" dok kod nas na 90% narodnjačkih radio stanica ladno u kasne noćne sate popunjava program refrene "ja sam rođen đe džamije nema. muslimane mrzim od malena". Zanimljivo je ti takvi što taj refren za ushićenjem slušaju, prvi otvore usta kad čuju pucanj sa druge strane "bojišta".

Нешо, ма овде се фрка прави јер је овај магарац викао на стадиону. Наравно, сви знамо да су фудбалери глупи као кувана свињска ногица, а на стадионе долазе углавном ликови који су десничарски оријентисани. Дакле, спајамо глупо и штетно.
А ми користимо прилику да покажемо да су нам комшије примитивци (а то као нико не зна). Више фрке око глупавог поздрава него око малтретирања Срба у НДХазији у задњих пар месеци.

pa to. niko nije digao reč o diskriminaciji srba i teroru koji sad trpe zbog kuvanja sa ćirilicom u vukovaru. Niko ne priča kako se krše ljudska prava naočigled obe strane jer je bitnije šta je govno uzviknulo na stadionu. Šta bi tek bilo da mi posredno zabranimo hrvatsku nacionalnu zajednicu u Srbiji kao što to oni diskretno rade...

potpiso jos juce.

Срби нису баш паметан народ, то мора да се призна. Да смо ми ушли у ЕУ пре Хрвата, а онда њима забрањивали латиницу, ако нам се не би попели на главу за 2 минута, ти мене стрељај. Висили би у Бриселу 24 сата без прекида. А наши.. једну ладна говна.

kenja se o "za dom spremni" dok kod nas na 90% narodnjačkih radio stanica ladno u kasne noćne sate popunjava program refrene "ja sam rođen đe džamije nema. muslimane mrzim od malena". Zanimljivo je ti takvi što taj refren za ushićenjem slušaju, prvi otvore usta kad čuju pucanj sa druge strane "bojišta".

Potpiso, iako ne znaöi niki kurac, a i ovo citirano.

Podrška i od mene, potpisano.

kenja se o "za dom spremni" dok kod nas na 90% narodnjačkih radio stanica ladno u kasne noćne sate popunjava program refrene "ja sam rođen đe džamije nema. muslimane mrzim od malena". Zanimljivo je ti takvi što taj refren za ushićenjem slušaju, prvi otvore usta kad čuju pucanj sa druge strane "bojišta".

Ja u svoja četiri zida mogu da slušam i da se jebem skim ja oću !

mozda je covek stvarno rodjen dje dzamije nema.i mozda stvarno mrzi muslimane od malena.i ja sam rodjen dje dzamije nema,a boli me kurac za muslimane...

Oduvijek su bili fašisti i biće, i nema te sile koja će to promijeniti.

kako ih je ducic u pesmi opljuv'o.