Prijava

Izdvojio bi posebno clanak o nastanku ace informacije i onaj deo kad mu je sinulo. Zaboravio je ringlu! :D
Haah bog

sto je najgore, nije nista slagao stvarno je bio najpopularniji...to samo govori o kvalitetu ovog nehumoristickog sajta zapravo

хахаха, како пезос увек убоде суштину коју нико не примети.

PEKAO JE
REKAO JE
РЕКАО ЈЕ
ПЕКАО ЈЕ

Zamislite sad ovu scenu sto mi je pala na pamet dolazi neki lik na razgovoru za posao i pitaju ga kakav si s engleskim?? -Dobar...
...dobar za potapanje kupusa ahah :D

Бане дебели
To je prosecni kladionicar

Ja sam mislio da mu je Sever Tasić taj novi karakter. I dalje mislim da bi mogao biti, baš zato što u neku ruku i proziva profesiju kojom se bavi. Inače, ima predobrih momenata strana.

ne verujem, mislim da je sever tasić mnogo iznad straje

је л' тај север тасић нешто као плагијат запада тодоровића који је пародија на истока павловића?

Север је почео изузетно фино, сада брутално трансферише у 95% случајева.

Nije baš plagijat, makar ne po sadržaju. Jesu obojica očigledno parodija na Istoka u pogledu imena, s tim da je Sever banalniji, a mnogo više se drži tematike.

čim gvožđe nekog proziva taj je uzo neke pare preko neta

cim namirise da je neko uzeo pare preko neta bombas otvori usta da proguta oba stopala u isto vreme

A i vukajlija je generalno oduvek odskocna daska za kasnije lordove interneta, pogledajte samo koliko je kasnijih uspesnih prezentera izaslo odavde, jedino Dzimi koji se obesio kasnije nije

zasto si ti uvek taj koji spominje pare,niko ovde to ne komentarise,sta ikoga boli kurac koliko ko zaradjuje i ko o tome osim tebe prica...zasto si sjeban iskompleksirani jadnik,odg mi na pitanje koliki ti je kurac na skali od 4 do 7 cm

Hehe, oli plodi li plodi

Dokle ce bombas ovako stameno trpeti udarce bas se pitam. Preljuta glava prvu je ignorisao a na drugu je vec morao.da.odgovori da neko ne.pomisli ipak da je popenio kad ne pise nista moje neko misljenje.

Cilmo pisi sa pravog naloga jebo te konj

мислим да ће на крају да запосли олланика.

bombaš je preduzetnik?

ne bre brt, dovijam se kao i milioni drugih za prezivljavanje, mislis da sam neki kurac da bih imao vremena da visim ovde