Prijava

Сваки учесник на форуму има неки главатар који људи запамте. Некоме тај главатар одговара писанији, а некоме је тотална супротност тексту који стоји поред. Понекад када читам шта је неко откуцао погледам поред и покушавам да замислим особу са слике како изговара текст. Дешава се да буде интересантно, па можемо да покушамо да на овој теми издвојимо неке занимљиве ситуације. Можете и да спемујете и да скрећете са теме, само НЕКИ ШТО ЗНАЈУ КОЈИ СУ да зајебу глупе прозивке преко ове теме које им се преливају по форуму. Толико.

Тема би могла да функционише (нпр.) тако што оставите линк до поста, а испод поставите слику главатара и текст.

Ништа ја тебе не разумем

Divna ideja. Da se upišem, lakše ću pratiti.

_AJAX_
Ништа ја тебе не разумем

Ako sam dobro ukapirao, maltene se pravi MEME od avatara i određene izjave na forumu, tako da dođe do izražaja sklad ili totalni nesklad avatara i teksta.
Haha, tek sad neće da bude jasno :D

_AJAX_

Ништа ја тебе не разумем

Окачиш нечију профилну слику поред текста који је написао. Ако је занимљиво. Нпр, неко држи слику мачета на профилу, а напише текст "ав ав ав", па то буде смешно. Онда дођеш, окачиш слику и текст овде. Конташ?

pa ko će pohvatati tolike komentare na forumu

PREVRH TEMA
npr nebrojeno puta sam se smejao kad se neko sa srecnim avatarom nervira i slicno...zamisljam avatar kako izgovara ono napise taj clan i cesto se davim od smeja

pa ko će pohvatati tolike komentare na forumu

Ma niko te ne tera da pišeš. Tako meni umrela tema Marko Bulat šizenje, a mišljah da ima potencijala...

Зхајк, само стави на профил слику неке нормалне особе и ето довољно материјала.

хахахахаххахахахахахаахахахаха

hahahahaha, tema jebe. samo što menjaju ljudi glavatare, taman se navikneš na neki. Rojkenov ker je bio ekstra.