Prijava

шта знам, мени је нудио посао. звучало је као да не лаже. рекао је једна црвена, претпостављам да је то дневница.

Ja baš zato što sam neki kurac imam vremena da visim ovde.

A i to sto kazes, nisam razmisljao tako. Truc laze ko i uvek uzgred.

Ko je beše izjavljivao ono "ja sam ovde neko mudo, a ti si ovde niko i ništa"?

EDIT: Pa neko dodao taj tekst na onu sliku "mudo u čaši" ili kako već.

Lici na onog platusa degenka

ne bre brt, dovijam se kao i milioni drugih za prezivljavanje, mislis da sam neki kurac da bih imao vremena da visim ovde

Au koliko iskrena spika. Bombas realan lik, cak i kad se radi o svom buljsonu maksimalno je korektan da ispostuje ono pre se sprdao za rukovodeci ali sad se zasitio trola i zeli da se prikljuci svakodnevnoj interakciji na vukajliji. Postujem ovo.

Bombas je pricao kako je uvek bio rukovodeci misleci da ce biti prihvacen, posto je stalno trabunjao o parama. Dobio duboku kurcinu u grlo pa sad igra na kartu siromastva. Svejedno prejadan lik zeljan virtuelne paznje.

bombas
čim gvožđe nekog proziva taj je uzo neke pare preko neta

Axaxaxaxaxa

E nemoj sa oba naloga, znamo da si jedan covek

Tilmo ja kad sam se ako se secas smejao na tvoj post slican ovome nisam bio iskren. Fejlujes po pitanju bombija. Bas dosta fejlujes i kad ti dosta ljudi odavde to kaze onda je sigurno tako. Vidim da si pametan lik i saveznik samokritike povukao si se i to se ceni. Ne znam.kako ce te drugi prihvatiti posle svega onoga ali mislim da ne zasluzujes onoliko posipanje govnima. Sto se mene tice nista protiv tebe. Mozes normalno pricati sa mnom

http://vukajlija.com/forum/teme/58209-rekao-je?strana=8#post_3571623

Bombas je pricao kako je uvek bio rukovodeci misleci da ce biti prihvacen, posto je stalno trabunjao o parama. Dobio duboku kurcinu u grlo pa sad igra na kartu siromastva. Svejedno prejadan lik zeljan virtuelne paznje.

koji kurac igra i na jednu od tih karata,obe su kretenske jako

у праву је просечни. немојте сад скакати на бомбаса кад је пружио руку помирења.

Ne verujem jebeno, ahahahahahaha. Oli brt, ti si moj idol.

niko te ne tera da budes siromasan,zelim ti SVE PARE OVOG SVETA...ali kapiras valjda zasto te TOVARIMO

Pomeriste mu bulju baš prejako, jako ste ljuti momci.

Ma da razumem, sve kul u principu ja sam kriv jer sam imao par nastupa sa nepostovanjem prema odredjenim clanovima koji tako nesto nisu zasluzili. Kajem se zbog toga iskreno.

Sever Tasić je parodija na Petra Vasića. Kucajte na fejsu

Jebem mu mater, pa nije taj Straja pametniji od nas. Mislim da kad bih ja vodio Acu Informaciju mesec dana da niko ne bi provalio razliku

Evo zadajte mi neki fudbalski duel da napišem kobajagi najavu za njega da vam dokažem