Prijava

Hajde, lepo priznajte, niko vam ništa ne može, osim da vam kaže:
"Ahahahhaa, koja budala!"
Često radite nešto što drugima zvuči glupo, smešno, idiotski, ili ste nešto uradili samo jednom i nije vas blam toga?

Ja na primer, volim da slušam češki kantri. Da, češki. Pa, šta?
Zimi ne mogu da zaspim bez čarapica.
Kada imam samo jednu žvaku i neko mi traži, kažem da nemam.

Идем на вукајлију.

Ја сам СРБИН!
Ето. Рекао сам.

Otvorio sam fejsbuk i uopšte sam na internetu samo zbog jedne stvari: NAGRADNE IGRE

učim italijanski već 4 godine. upravo idem na dvočas

Није лоша тема, ал Натнат што си признала..не могу да спавам без чарапица, чешки реп и не дајеш задњу жваку...уууууууууууу соу хард кор.

Drkao sam dok su starci vodili ljubav u sobi i to više puta, znam da nije normalno ali mama skiči kao azijatkinja i naložim se i jbg. BOLJE TO NEGO DA KRADEM.

Thilmo, priznaj ti nešto.

Сматрам да је Серена Вилијамс жешћа препичка...

dala bih sve pare što imam ovim siročićima što prose, i onim ženama s bebama, i ljudima kojima "fali 50 dinara za put do banjaluke"

zaplakao sam na vidrimo i shvatio sam kakva sam ja gnjida od čoveka, ti me činiš boljim čovekom.

Ponekad, kad niko ne gleda, kad izmerim voće u Maksiju i nalepim cenu, ubacim naknadno još jednu.

naslov u Kuriru:

Otkriven krivac za Miškovićev pad

Ponekad, kad niko ne gleda, kad izmerim voće u Maksiju i nalepim cenu, ubacim naknadno još jednu.

тролује нат

nato nemo se stidiš
priznaj
da troluješ

ni ja ne umijem da trolujem :(

Бришем дупе надоле. И не, не умажем муда.

obožavam ljubazne konobare i konobarice, bukvalno mi dan uljepša kad osoba nije nadrndana, nego fina i uviđavna, uuuuvijek ću ostavit bakšiš, makar mi posljednjih 20 din bilo
jebote, pa zato ja i ne'am para nikad