Prijava

Ја мало одигнем кесу и измери ми мање.

hahahahaha, tek sad vidim kol'ki sam naivni konjo

Vidrice, ovo nije tema na kojoj ćemo da delimo ordenje :))

uvek se seksualno uzbudim kad rešavam polinome, ostalo mi sa žurki iz matematičke gimnazije navika...

raskinuo sam sa ribom pred njen rođendan jer mi je išla na kurac i to mi je bila vendeta neka kao neće dobiti poklon

Ponekad, kad niko ne gleda, kad izmerim voće u Maksiju i nalepim cenu, ubacim naknadno još jednu.

Pricala mi drugarica koja radi u ideji ili malsiju ne znam tacno, kako sve ljudi sve kradu. A samo da znas da na kasi imaju kontrolnu vagu koja im pokazuje da linse slaze sa nalepnicom. Kaze dosta penzionera to radi ili npr kada ima dve klade istog voca ili povrca ubacuje prvu klasu a meri kao drugu. Kaze da ima se mnogo krade i povrh sve kontrole i da su ljudi bas kreativni.

Овде у Темпу не проверавају ништа, једном смо узели 1200 грама пасуља, измерили као 300 или 400.

Као мали сам украо пешес банана са сином тадашњег председника државе. Јбг, нисам хтио.

oćete li vi bre da opet dođemo na naslovnu stranu kurira, a?

često lažem ljudima da bi se oni osećali bolje

Kad sednem u kola uvek krenem prvo napred pa makar i santimetar.

Ponekada kada se iznerviram edukujem zenu kaisem po gusci.

Nikada ne koristim lift kada idem na dole, nego volim da trčim niz stepenice, a kada sam baš dobro raspoložena, pritiskam dugme za poziv na svakom spratu da se onaj sledeći ko se vozi, zaustavi na svakom.

presto sam da citam definicije
postere i reakcije nikad nisam ni gledao

Ja pozovem lift pa pobegnem

oćete li vi bre da opet dođemo na naslovnu stranu kurira, a?

Ovo sam i ja hteo da kažem... xD

Sledeći naslov Vukajlija nije samo leglo narkomana, već i lopova. Zabranite deci pristup ovom sajtu!
Naime, kako naš novinar izveštava, posle vesti o rasturanju drozge na popularnom sajtu zabave i razonode, policija je pokrenula potragu o autoru sa pseudonimom NatNat zbog osnovane sumnje da se bavi sitnom krađom i prevarama na malo. Policija je identifikovala ovu autorku i krenula sa pregledom snimaka u većim prodajnim mestima u Beogradu.

kada vidjeh tvoj nik na temi ja mislio priznaćeš da jebeš svoju kevu.

крао сам сличице фудбалера ко клињо, уђем у самопослугу, упашем се, 10 кесица убацим у мајицу, а 10 платим.