Prijava

Lizao sam sapun kad sam bio klinac. Sad više ne, ali me i dalje ponekad privlači taj šmek.

Zmaje, naduvš se ti meni kurčine!
Debilčino iskompleksirana! Tebe ni rođena majka neće, a da ne pričamo dalje! Kad se porađala, mislila da joj se kenja, pa te izbacila u wc šolju i povukla vodu.
Tek kad je majstor došao da prodžara cevi (mislim na one u wcu, hehe) našao te jer si zapušio šolju svojom velikom, ružnom bosanskom glavučom!

kada vidjeh tvoj nik na temi ja mislio priznaćeš da jebeš svoju kevu.

epic

i za panija sam očekivao da prizna da jebe koze, ali ne mora priznati što se već zna.

rajderu ne krivim te što jebeš kevu, solidna je pička, jebao bih je i ja. moram samo stati u red iza poštara, mesara, promolidera, popa, veterinara...

Tebe ni rođena majka neće, a da ne pričamo dalje

Сасвим нормално, што се не може рећи и за Рајдерове који пред ручак праве породичне оргије

kad je to vukajlija bila na naslovnoj u kuriru?

хахахахах рајдеру кева скинула мрак хахахаха
http://www.youtube.com/watch?v=bNDH-iJArzs

TheWaveRider
Zmaje, naduvš se ti meni kurčine!

nisam ti ja majka tvoja.

Ajde, Zmaje, dopostiću tí da napišeš 10 tvojih lejm, providnih, na nivou 3ogodišnjaka uvreda, pa da te poklopim sa jednim valjanim...

немојте се свађати другари, ајдемо да се дружимо и пишемо на теми.

кад видра помену просјаке, пре једно месец дана се ко и сваког дивног недељног поподнева посвађао са ћалетом, изашао напоље да се прошетам, неки алкос клошар ме питао за 50 центи, ту сам га опсовао и отишо даље. после неких 20 метара ме је нешто психички спуцало и сконтао сам да сам почео да плачем јер сам га тако бедно испалио. онда сам га наредних 5 минута тражио и на крају успео да му дам 50 центи. колко сам се осећао добро, толко ми је и криво било јер сам га прво испалио.

TheWaveRider
Ajde, Zmaje, dopostiću tí da napišeš 10 tvojih lejm, providnih, na nivou 3ogodišnjaka uvreda, pa da te poklopim sa jednim valjanim...

jebeš se sa kevom.

pa on nije ona nika fora, nego samo neko afektivno vrijeđanje izazvano time što sam pogodio istinu. probao bih i ja tebe uvrijediti, ali ne znam kako uvrijediti cigu koji jebe svoju kevu dok mu je ujak ujedno i tata.

A da vas dvojica već jednom iznajmite sobu?

Плакао сам кад ме је оставила девојка.

pijem kiselis iz tursije.

Natnat
A da vas dvojica već jednom iznajmite sobu?

što? oće li rajderova mama doći? mada i nije mi neka želja sudarati se kurcom sa rajderom ispred bezdana pičke rajderove keve.

kada sam bio klinac jednom sam kupovao svijeće u crkvi. kada mi je monah vraćao kusur pogriješio je i dobio sam tada 2 njemačke marke viška kusura, i nisam mu to rekao iako sam odmah primjetio grešku. nešto me tada grizla savjest zbog toga.

kad sam imao 16 godina lozio sam se na nacizam...dobro je,pa je to trajalo samo par meseci...na spomenik nekim zrtava u drugom svetskom ratu koji se nalazi na mestu na kojem su streljani urezivao sam kukaste krstove kljucevima