Prijava

Ili si ti zakamuflirao namerno. Pokazaće vreme ko je u pravu.

I ti debeljko imaš sreće što sam dogovorio sa Komad da odem u Zg, vadim sad neki dan zeleni karton pa ću i ja da se opičim na Vukajliji inače bih bio ljubomoran na tebe i poturao ti nogu. Ovako se radujem vašoj sreći.

što ne pratiš temu kockice javio sam ti se

Imam nenormalno izraženu maljavost sa bočnh strana korijena penisa. To je neizbrijivo.

одличан начин вејв, тако сам и ја планирао, само да нађем другарицу која пристане ће да пристане :))

http://weightlosereally.com/wp-content/uploads/2013/09/friends-zone-lever.png

vejv nakon gubljenja nevinosti sa najboljom prijateljicom jer su se tako dogovorili da vjezbaju da se ne bi blamirali

Imam nenormalno izraženu maljavost sa bočnh strana korijena penisa. To je neizbrijivo.

ako ti je lakše, imam i ja... :)

одличан начин вејв, тако сам и ја планирао, само да нађем другарицу која пристане ће да пристане :))

Moraš da nađeš drugaricu sa kojom ćeš biti na prstu u dupe, ili u ovom slučaju kurac u pičku, jel... lol

одличан начин вејв, тако сам и ја планирао, само да нађем другарицу која пристане ће да пристане :))

Hoćeš reći:

одличан начин вејв, тако сам и ја планирао, само да нађем другарицу која пристане ће да пристане :-))

знам, ал кад год им предложим, оне побегну. једна се тако одселила за карлсруе, мајке ми

После прве конзумације кокаина(и једине, на екскурзији) уплашио сам се за живот и мислио сам ''Готово је, издао сам, постао сам клошар, оде све у курац''. Уместо подизања, ја сам се психички спустио, спустио ме кокаин. После клабинга, где сам само седео и циркао кока колу, сам чак замало заплакао кад ме је другарица загрлила, жалећи ме и тешећи ме што сам то урадио(признао сам јој јер сам морам некоме да кажем) и да то нисам смео да радим. Осећао сам се ко говно. А после ко пичка.

Pa i jesi narkomancina, nemoj da se tjesis da nisi. Zasto nisi izabrao doping iz prirode...

ako je nisi jeb'o na sažaljenje onda nije trebalo da se skidaš sa koksa :)

Pohvalno je što si probao kokaniđu ali da te drugarica tješi kao neku sisicu... Brate stvarno...
Mada ti se jelte ne stidiš toga tako da nema tu šta sad da ti serem.

uvek se seksualno uzbudim kad rešavam
polinome, ostalo mi sa žurki iz matematičke
gimnazije navika...

Hehe.

Корнелије ово је тако њњњ.исповести.цом

ne znaš ti Vesna kakve su žurke kad si najbolji matematičar u razredu :)

Pосле прве конзумације кокаина(и једине, на екскурзији) уплашио сам се за живот и мислио сам ''Готово је, издао сам, постао сам клошар, оде све у курац''. Уместо подизања, ја сам се психички спустио, спустио ме кокаин. После клабинга, где сам само седео и циркао кока колу, сам чак замало заплакао кад ме је другарица загрлила, жалећи ме и тешећи ме што сам то урадио(признао сам јој јер сам морам некоме да кажем) и да то нисам смео да радим. Осећао сам се ко говно. А после ко пичка.

SVE OVE NARKOMANE U ZATVOR!

POKAJ SE!!! POKAJ SE!!! POKAJ SE!!!

Ja rekoh, najgori transfer koji sam osjetio na Vukajliji od jutros... a bilo ih je već 5-6