Prijava

Малопре видех на некој теми да се отвара душа ко је шта украо, па се сетих да сам као мали крао жваке, једној циганки сам марнуо два шпила карата са тезге, и у петом разреду смо марнули виски из неке пржионице кафе, ал' курац, то била само флајка напуњена чајем.

Ето, ако 'оће неко мож' да отвори душу..али што би рекао Веља, само крадуцкање, велике крађе немој да пишете..прислушкивачи су постављени.

Bila neka ekipica na kupanju u pickimaterini, i drugarica se presvlacila i stavila brus preko vrha kabine... I ja ga maznuo otadle, i ona morala da ide u onu majcu na bretele i vidjele joj se bradavice a meni se digao...

Мени један наркоман украо тренерице са жице, после дошао у теретану где сам вежбао и понудио да ми их прода, није имао појма да су моје јебпте.

Ја сам крао кликере и ''Југи-јо карте''. И није ми нека каријера. :/

Ukro sam prokelj, jedno kilo

Ja sam od druga ukro curu.

Креде, лизалице, неке шипке са градилишта. Ништа специјално.
Кажу, тако се почиње, али ја нисам макао даље од почетка.

Шта ће ти шипке са градилишта?

kradem sa torenta film

У бре кад сам то још диго, пре 10 година. Неке шипке и ексере. Правили смо конструкцију за кош у дворишту, и још тамо стоји...

Ја сам украо 4 краткодлака теријера, баш малецки били. Звали их и они дошли до ограде, и ми их покупили.

Нисам могао да спавам ту ноћ колико су завијали.

Ја сам украо све што сам икада био у могућностима.

thilmo je l' si prebio tog narkomana?

nisam nikada krao od sirotinje, tipa male prodavnice ili tezge na pijaci.
zadnji što sam uradio je što sam prešao lika za 200KM, ali sam se namjestio i ne siskiram za njega jer ima.

JELSI PREBIO NARKOMANA TILMO!?

TUCI NARKOMANA TILMOUUU

Две школске клупе за мале голове. Ми варили!

Миље који је стајао испод друговог телефона. То се не рачуна јер сам после вратио и прошао непримећено.

Главу лутке, комада 1.

Један "стоп" знак. Мало искривљен.

COA SI VARIO LEPRIJA!?

Пар кригли из пабова и мислим да нисам ништа више. Не волим то, кад сам комшији као мали украо пластичну чачкалицу (не знам зашто сам био толико фасциниран њоме), лоше сам се осећао па сам је вратио сутрадан тамо где сам нашо. А ове кригле су ми стварно требале, јебига, каси студенцка пичка уме да ти упадне дес људи па немају ишчега да пију јер си смотан па сваки час разбијеш неку чашу као ја нпр.