Prijava

Zdravo, ja sam Pazl a.k.a. Pazlfoks. Nekada sam bio nelord sada sam kul lik.

Elem, dosta o meni, da pređemo na stvar (mislim na posao; ne mislim na taj posao).

Obzirom da nama kul ljudima smetaju ovi nelordi a mnogobrojne teme na našoj đedovini često odu u offtopic kada raspravljamo o njima, ja bih htio da mi lijepo ođe dođemo i pričamo o njima kada nam smetaju.
Tako nećemo zatrpavati forum njihovim imenima nepotrebno a opet ćemo se osloboditi negativne energije kojom nas prisustvo pomenutih na našoj, mogu slobodno reći đedovini, ispunjava.

Пазл шмрче сперму.

јебо бих лемају у венљиву сису

Mitketove švece su precenjene.

Olanik je glup a ni jebač nije daleko

Ко су ове швеце, на шта то личи?

Пазл шмрче сперму.

Jedi gomna, ozbiljna je tema.

вејврајдер педерко
јеботе никад не бих рекао да неки геј, који стидира медицину, продаје хероин. Који ће му то курац у животу, може човек лепо да зарађује од посла као медицински брат, и још је притом окружен добри рибама. Па да, кеви гладна буља спермића а сину пара. јебига.
жалим те вејврајдеру али се искрено надам да нећеш пасти и да ћеш имати успешну каријеру у ваљању допа.

Ovom prilikom prozivam Žajka jer mi niko drugi ne pada na pamet.

Odlična zamisao valjda neće da udare katanče a oće.

Вејврајдер након што му мод похвали дефку: http://www.youtube.com/watch?v=60og9gwKh1o

meni se ne sviđa jer se ismijavaju ljudi sa invaliditetom i hendikepom

Dosta o vejvrajderu, molim vas da pređemo na straju. On je takav nelord... to je naprosto strašno zar ne?

tudere šmrče šta ti se desilo sa reakcijama?

tudere šmrče šta ti se desilo sa reakcijama?

Izbrisane , pito sam smarka oko toga a njega mrzi da se raspituje...